Proč jezdit do blahodárných lázní, stačí užívat termální a mořské produkty Velba

V zemích, kde není moře, není jednoduché udržovat dýchací aparát, pohybový a kožní aparát v kondici, jako mají obyvatelé přímořských a horských oblastí. Ne všichni můžou víckrát v roce zavítat do lázní. Společnost Velba.cz přináší dostupné řešení pro jednotlivce i lázeňské domy, kam se řadí bylinné a minerální výrobky.

Skvělá sůl z mrtvého moře s víceúčelovým účinkem

Životadárná přírodní sůl z mrtvého moře dodá vašemu životu šťávu. Přirozeným vypařováním mořské vody a krystalizací obsažené soli se získává blahodárná sůl z mrtvého moře. Minerální soli se usuší, nevítané směsi bahna a písku se roztřídí. Životadárná sůl z mrtvého moře je obvykle sypkého skupenství bílé barvy s dalším využitím v kosmetickém, lázeňském i lékařském odvětví.

Účinný nahřívací polštářek spolehlivě uleví od bolestí a psychických problémů

Vynikající nahřívací polštářek, nebo chcete-li bylinný termofor, s osvěžujícím zeleným čajem, levandulí vonnou, či jemně aromatickou mátou, litseou cubebou, s obsaženou citronovou trávou i oblíbený dětský nahřívací polštářek Bambino s mnoha druhy uleví všem bolavým místům, velmi nepříjemným bolestem svalů, kloubů, beder či páteře, ukonejší roztržité myšlenky, zklidní bolavé tělo i nepokojnou duši. Uzdravující nahřívací polštářek se nejprve dle instrukcí nahřeje v mikrovlnné troubě a pak se položí na konkrétní oblast, pro niž je nahřívací polštářek vyroben. Najednou se do vzduchu vylučují silice v něm obsažené, čímž pozitivně ovlivňují také další smysly. Uzdravující nahřívací polštářek najde skvělé využití jak doma, tak i v relaxační nebo wellness zóně.

Účinný jednorázový rašelinový obklad překoná bahenní koupele

Uzdravující tepelnou léčbu, při níž dojde ke zmírnění svalového napětí, očistě organismu a celkovému uvolnění, nepochybně garantuje nepřekonatelný jednorázový rašelinový obklad. Uzdravující jednorázový rašelinový obklad v sobě zahrnuje tolik potřebné huminové a fulvo kyseliny, jež se uvolňují tepelným působením, a bolení kloubů a svalů se tak snižuje.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Proč jezdit do blahodárných lázní, stačí užívat termální a mořské produkty Velba
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR