Vybrat si vhodný e-shop vyžaduje poměrně dost času a pečlivosti, výsledek pak ovšem stojí za to

A pod tyhle řádky se mohu podepsat. Jmenuji se Michal, je mi lehce pod třicet a živím se jako obchodní ředitel jedné větší mezinárodní firmy. Jak už to tak bývá, i když se člověk obklopí týmem celkem schopných a zkušených lidí, musí i přesto občas vzít otěže do vlastních rukou a některé věci prostě vyřešit sám. Ostatně, alespoň tak člověk nevypadne z kontaktu s běžnou firemní realitou. Vzhledem k tomu, že naše společnost působí na mnoha místech světa, musím holt taky cestovat. Nebývá to moc často, ale jen málokdy se dá letět tak říkajíc „na otočku“, takže pobývám občas pár dnů mimo svou rodnou zemi. Již pět let jsem, zatím šťastně, ženatý. Mám hodnou a věrnou manželku, jenže co naplat, i ona občas protestuje proti mým obchodním cestám do zahraničí, ale co se dá dělat, práce je práce.

Jednou, když jsem musel cestovat častěji, než je běžné, jsem přemýšlel, čím bych jí alespoň trochu vynahradil ten čas, který nemůžeme trávit spolu. Přemýšlel jsem dlouho, šperky mi přišly příliš klišé, dovolená u moře zase nebylo nic pro mě, cestování mám tak akorát. Po nějaké chvíli mi ale hlavou proletěl nápad. Zprvu jsem jej zamítnul, ale nakonec jsem si řekl proč ne. Kouknu se po nějakém sexshopu a uvidím, co zajímavého mají v nabídce. Dárek to bude skutečně originální a pochybuji, že by něco takového čekala. Začal jsem tedy hledat a byl jsem docela zklamaný, když ani po několika hodinách jsem nenašel nic zajímavého. Teprve ve chvíli, kdy už jsem to chtěl vzdát, jsem natrefil na adresu www.vibro4u.cz

Nebudu lhát, když vám řeknu, že další dlouhé hodiny jsem strávil nad přesně opačným problémem. Nemohl jsem si totiž z tak široké nabídky erotických pomůcek a doplňků nic vybrat. E-shop vibro4you je totiž skutečným přeborníkem ve světě erotiky. Po dlouhém rozhodování jsem se rozhodnul vybrat něco z kategorie vibrátorů. Koneckonců vím, že už žena nějaký vibrátor má, takže by jí možná mohl potěšit nový a stylový model.. Nakonec jsem vybral skleněný vibrátor, protože mě zaujal jeho zajímavý design a potažmo i materiál.

Nakonec jsem se rozhodl ještě přikoupit nějaké masážní oleje, to spíše jako alibi, kdyby přeci jen manželka byla vibrátorem rozladěna. Všechno jsem tedy objednal pomocí docela přehledného terminálu, online zaplatil a čekal. Původně jsem se obával velkého časového zpoždění i toho, zda vůbec něco dorazí, ale balíček přišel diskrétně do druhého dne v naprostém pořádku.

Co říct na závěr? Žena byla novou hračkou nadšená a ptala se mě, kde jsem je zakoupil. Když jsem jí ukázal stránky www.vibro4u.cz, strávila na nich, stejně jako tehdy já, dlouhé hodiny. Musím taky podotknout, že komora našeho bytu se od té doby změnila na poměrně slušnou zásobárnu erotické fantazie. Zejména díky nákupům mé ženy.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vybrat si vhodný e-shop vyžaduje poměrně dost času a pečlivosti, výsledek pak ovšem stojí za to
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: seo-vibro4you