Vyhlédněte si prsteny stříbrné nebo náušnice stříbrné pro děti i dospělé

Opracování krystalů Swarovski mívá vždy dopad na smyslové vnímání každého z nás. Náš závod Čištín, s. r. o., se specializuje na výrobu zlatých a stříbrných šperků zdobených krystaly Swarovski. V našem obchodě si nakoupíte prsteny stříbrné a zlaté, krásné náušnice stříbrné a zlaté, vkusné přívěsky ze stříbra i zlata zdobené krystaly Swarovski. Elegantní český vltavín, neodolatelný granát, případně zajímavý přírodní ametyst, topaz, elegantní olivín, elegantní říční perla černá, bílá, lososová, stříbrná a růžová zkrášluje naše šperky.

Oblíbené šperky Swarovski s působivými efekty

Hodnotné šperky od nás jsou doplněny zrovna o kvalitní krystaly Swarovski. Hodnotné šperky Swarovski jsou vždy precizně opracovány pro výsledný zajímavý efekt. Nabízíme tedy efektní náušnice stříbrné, masivní i elegantní prsteny stříbrné i drobné přívěsky pro děti. Módní krystaly obsahují hlavně čistý krystal, tanzanit, ovšem i light azore, ale i další krystaly, kam řadíme light rose, olivín, siam, safír, chrizolit, emerald, ametyst, topaz, elegantní krystal vitrail light, AB krystal a fuchsia.

Perfektně vyvedené náušnice stříbrné pro všechny věkové kategorie, muže, ženy a děti

Široká nabídka kvalitních šperků, pojímající rovněž náušnice stříbrné, je zkrášlena použitými krystaly Swarovski, zirkony a jinými kameny. Do každého klenotu byl každý krystal nebo kámen uchycen tak, aby upevnění mimovolně nepovolilo. Vnější vzhled každé náušnice stříbrné byl upraven za pomocí čistého rhodia, jež podněcuje celkovou rezistenci náušnice stříbrné a při tom zabraňuje oxidaci šperku.

Úžasné prsteny stříbrné mnoha typologií

Pestrá nabídka našeho šperkařství pojímá krásné prsteny stříbrné zdobené zirkony a dalšími drahými kameny. Stejně jako u náušnice stříbrné se i prsteny stříbrné povrchově upravují s pomocí čistého rhodia a používá se stříbro s ryzostí 925/1000. Protože jsou prsteny stříbrné oblíbené snad u každého, sortiment zahrnuje prsteny stříbrné všech velikostí. A tak klientům doporučujeme, aby do objednávek nezapomněli připsat i velikost prstenu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vyhlédněte si prsteny stříbrné nebo náušnice stříbrné pro děti i dospělé
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR