Daňový ráj

Daňový ráj je oázou pro všechny podnikatele, kteří tam sídlí. Ptáte se proč? No přeci protože nemusejí platit žádné zbytečné daně. Protože je nikde nic netíží. Protože jejich vydělané peníze zůstávají jen v jejich kapsách. Je to nádhera, že? No to si pište, že je? Otravuje vás placení daní z vašeho podnikání? Přestěhujte si společnost do daňových rájů.

Daňových rájů není na světě příliš mnoho. Spíše bych řekla, že jich je tak poskrovnu. Ale můžete mi věřit, když vám řeknu, že v daňových rájích je registrováno více společností než má daná země vůbec obyvatel. Jak je to možné? Jednoduše. Každý chce mít klid od daní a mít svůj zisk jen sám pro sebe.

Státy, ne všechny, své lidé strašně okrádají jen proto, aby mohli platit politiku. A to se na mne zlobte, jak chcete ale je tomu tak. Kolik máme politiků a politických pracovníků a úředníků na všech ministerstvech a v celé státní administrativě? Z čeho jsou tyhle lidi placení? No přece z našich daní. Z toho všeho co my odvedeme. Vyděláme si 10 korun a zaplatíme z nich 2 státu. To je prostě tržní ekonomika. Není se čemu divit, že se to podnikatelům nelíbí, když se pohybují ve sta tisícových nebo milionových položkách.

Je to holý fakt a je mi z toho špatně. Stačí se ti to vše spočítat a uvědomit a stanovisko je jasné a na světě. Když založit společnost tak jedině v daňovém ráji. To je to nejrozumnější řešení jaké vás vůbec může napadnout. A je to svato svatá pravda. Chcete svou prosperující společnost? Založte si ji v daňovém ráji. Bude to pro vás to nejlepší.

Budete vydělávat, budete prosperovat. Budete prostě mít to, vše co jste chtěli. Naprosto vše. A hlavně. Nebudete platit daně a to je ta největší výhra. Pro vás. Pro vaši firmu. Pro vaši rodinu. Vítězství na všech stranách.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Daňový ráj
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: jitka321