IBAMIX zhodnocení vkladu

Naše společnost se zaměřuje na trhy střední a východní Evropy a nabízí různorodé finanční služby. Vždy se snažíme nabídnout nejlepší podmínky na trhu a nejsme pozadu ani se zhodnocením vkladu.

Žádný jiný bankovní subjekt vám nenabídne takto vysoké zhodnocení vkladu. IBAMIX na rozdíl od jiných, poskytuje převážně zástavy a hypoteční úvěry podnikatelským subjektům s vyšší úrokovou mírou. Rovněž spolupracujeme jen s těmi nejlepšími makléři, kteří společnost zastupují na trhu s akciemi a dluhopisy. Z těchto důvodů může IBAMIX nabídnout svým klientům daleko výhodnější zhodnocení vkladu. Nejvýhodnější variantou je zhodnocení vkladu na dobu 36 měsíců, kdy celkové zhodnocení činí 24% z vkladu investora. Výnos z hodnocení vyplácí IBAMIX individuálně po domluvě. Je možné vyplácet úrok každých 12 měsíců. Veškeré zhodnocení je řešeno písemnou a ověřenou smlouvou obou smluvních stran.

Je zřejmé, že naše nabídka je nejlepší na trhu. Navíc nabízíme službu anonymních účtů, které založíte online s vyřízením formalit.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - IBAMIX zhodnocení vkladu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky