Víte, jaké jsou postupy pro dotaci nová zelená úsporám

Při rostoucích cenách energií vymýšlíme, jak by se daly ušetřit finance a zároveň jsme byli šetrní k životnímu prostředí. Nasnadě je výměna dodejce plynu, eventuálně elektřiny. Který dodejce je nejlevnější, vám poradí kalkulačka úspor, již najdete na webu IQenergy.cz. Proinvestované finance jsou k vidění až v budoucnosti. Praktické rady a užitečný e-shop jsou k mání na webových stránkách. Poskytujeme bezplatné poradenství přes telefon, popřípadě přes kontaktní formulář. Program nová zelená úsporám je nejčastěji zodpovídaným tématem.

Všechny podmínky pro žádosti o dotaci nová zelená úsporám jsou na webových stránkách systematicky uspořádány. O dotaci lze požádat kdykoliv, se žadateli se počítá do konce roku 2021. Potřebné částky pro potenciální žadatele budou dodávány postupně v souvislosti s prodejem emisních povolenek. O dotaci Nová zelená úsporám lze žádat v rámci energeticko-úsporných opatření na snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů, na výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností a na efektivní využití zdrojů energie, kam například patří výměny zdrojů tepla za tepelné zdroje šetrné k životnímu prostředí. Na webových stránkách IQenergy.cz najdete seznam vyměnitelných zdrojů tepla.

Je možné čerpat dotaci také na stavbu fotovoltaické elektrárny, kdy se podpora poskytuje do výše 100 tisíc korun na dům. Změna slunečního záření na elektřinu s využitím polovodičových diod spojených do panelů – fotovoltaika. Ekologická technologie – fotovoltaika – se stává u veřejnosti čím dál oblíbenější. Proto výstavba fotovoltaické elektrárny dodá všem zřizovatelům vlastní energetickou soběstačnost, současně se úplně zminimalizují vynakládané finance za elektřinu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Víte, jaké jsou postupy pro dotaci nová zelená úsporám
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR