Milujete poker? Vyzkoušejte hernu Pokerstars!

Milujete hru jménem poker, ale nemůžete se dostavit do herny nebo jen tak ke hře s přáteli tak často, jak byste chtěli? Nemusíte věšet hlavu. Proto jsou tu online herny, jež mohou při nedostatku času parádně posloužit i těm nejžádostivějším hráčům. Máte právě pauzu v práci nebo mezi semináři ve škole? Stravte ji činností, kterou milujete! Jen se přihlaste a hrajte.

Jakmile si hernu nainstalujete do počítače, vytvoříte si nový účet, na který se budete vždy přihlašovat. Je nezbytné všechny položky vyplnit pravdivě a zároveň se ujistit, zda jste správně zadali svůj e-mail. Na ten vám totiž poté přijde kód, s jehož pomocí svůj účet ověříte a aktivujete. V herně Pokerstars není nutné začít hrát hned o velké peníze, máte také možnost nejprve si osvěžit pravidla pokeru a různé triky při hrách o tzv. herní peníze, tedy nikoli o ty normální. O ty můžete hrát hned, jak si budete svými schopnostmi jisti.

Prostřednictvím mobilní aplikace už můžete nyní hrát i na jakémkoli mobilním přístroji – na smartphonu nebo na tabletu s operačním systémem Android či iOS. Stačí jen aplikaci nainstalovat, přihlásit se na svůj herní účet a užívat si ten perfektní pocit ze hry. Mobilní aplikace je stejně pěkně přehledná jako program, který máte ve svém počítači, disponuje i všemi funkcemi.

Herna Pokerstars se pyšní přívlastkem největší. Ve špičce tu hraje i 200 000 hráčů, z toho i 40 000 je zapojeno do hry o reálné peníze. Perfektně vypilovaný software, pravidelné menší či větší turnaje, rychlá verze hry Zoom Poker, bonusy a benefity za časté hraní i nejrůznější speciální akce, to je to, co dělá z Pokerstars nejlákavější online hernu v kyberprostoru. Oželet však musíte živý chat, telefonickou podporu a klasický rakeback.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Milujete poker? Vyzkoušejte hernu Pokerstars!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Jan Schejbal