Reklama zdarma

Pokud provozujete webové stránky, blog, nebo e-shop, tak se jistě zajímáte o to jak přilákat co nejvíce návštěvníků, které následně chcete proměnit v zákazníky. Věděli jste ale, že reklama zdarma také existuje a lze tak ušetřit nemalé peníze?

Pokud zrovna nehýříte penězi, které můžete do reklamy investovat a to je většina provozovatelů webových stránek, tak nezoufejte. Řešení je naprosto jednoduché a reklama zdarma, která funguje naprosto jednoduše pomocí výměny, Vám může pomoci přivést nové návštěvníky i zákazníky. K tomuto účelu se pak nejlépe hodí systém výměnné reklamy, nejlépe pak systém VRS.cz, na kterém můžete zobrazovat v podstatě všechny druhy internetové reklamy.

Jak to funguje?

Je to naprosto jednoduché, výměnná reklama funguje tak, že zobrazujete na svých webových stránkách reklamy na jiné weby. Tím se Vám sčítají kredity, které následně můžete využít, pro zobrazení Vaší reklamy na stránkách ostatních účastníků v tomto systému. Konkrétně pak můžete umístit svou reklamu do reklamní lišty, využít bannery a velmi efektivní je také textová reklama.

Jak to udělat ?

Stačí se zdarma zaregistrovat do reklamního systému VRS.cz, kde Vám hned po registraci připíší také 15.000 kreditů pro zobrazení Vaší reklamy na webech ostatních účastníků systému, jejichž počet neustále roste. Vaše reklama se tak může ihned po registraci zdarma zobrazovat na cizích webových stránkách. Poté vytvoříte v systému reklamní plochy, podle druhu reklamy, kterou chcete zobrazovat na Vašem webu. Po vytvoření reklamní plochy v systému, se Vám zobrazí políčko Html kód, který následně musíte vložit na svůj web, tak abyste mohli získávat další kredity pro zobrazení své reklamy u ostatních.

Pokud tedy potřebujete nové návštěvníky a zákazníky bez toho abyste museli cokoliv investovat, je pro Vás tato forma výměnné reklamy ideálním řešením, jak se zdarma zviditelnit na internetu. Využijte tedy reklamní systém VRS.cz ke své propagaci a můžete očekávat přísun nových návštěvníků.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Reklama zdarma
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...