Najít dárek – to není ani trochu snadné

Drtivá většina z nás spíše dárečky rozdává, než by je sama dostávala. Na druhou stranu však před každou akcí, narozeninami či jinou výroční party řešíme, co pěkného koupit své sestře, mamince nebo oblíbené kolegyni z práce. Obecně navíc platí, že koupit dáreček pro ženu či dívku sice není úplně nejlehčí, vybírat dárek pro chlapa – to je prakticky nadlidský úkon. V případě, že jste v situaci, kdy hledáte originální dárek pro své nejbližší, a vaše inspirace je prakticky na bodu mrazu, nepropadejte panice! Máme pro vás několik zajímavých tipů a rad, které vám s výběrem originálního dárku pomohou.

Ať už sháníte stylový dárek pro svého manžela, známou, babičku či dceru, nebojte se originálních nápadů. Černými a bílými ponožkami, sadou kosmetiky či vínem nikoho asi příliš nepotěšíte. A slova filmované vděčnosti zase pro změnu s největší pravděpodobností nepotěší vás. Popusťte proto uzdu své originalitě a fantazii a zalovte v netradičních vodách. Takový nápaditý a stylový dárek do kuchyně nebo na cesty zajisté příjemně potěší a vy budete mít ze sebe dobrý pocit.

V případě, že neustále tápete, čím oslavence obdarovat, vyplatí se zapátrat v paměti či se pozorně zaposlouchat. Zajděte si na kávu a stravte přátelské odpoledne. Během této diskuze můžete zjistit, co dané osobě doma chybí, o čem již nějakou dobu tajně sní či co by jí jednoduše udělalo radost. Ideální je, pokud ji protáhnete po obchodech, kde můžete okukovat, jakým směrem se ubírá její vlastní zájem.

Pokud k vám žádná inspirace stále nepřichází, vsaďte na osvědčené dárečky, kterými jsou například každodenní vychytávky do kuchyně či domácnosti. Jestliže víte, že oslavenec holduje dobrému vínu, obdarujte jej třeba celou sadou na jeho otevírání či uchovávání. Patří-li obdarovávaný ke skvělým hostitelům a kuchařům, pořiďte mu nějaký ten praktický zlepšovák, s nímž bude příprava party občerstvení zábavou a nevšedním zážitkem. Doufáme, že vyberete originální dárek, s nímž uděláte pravou a nefalšovanou radost.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Najít dárek – to není ani trochu snadné
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Jan Schejbal