Palivové dřevo štípané, rovnané na palety i volně sypané

Spol. Palivové dřevo Praha se věnuje dodávkám a samozřejmě výrobě palivového dřeva v Praze a okolí. Palivové dřevo dovážíme v podobě naštípaných polen o délce 23, 33 i 50 cm. Volně sypané palivové dřevo zákazníkům rádi přivezeme nákladním automobilem nebo jej dovezeme vyrovnané na paletách.

Palivové dřevo sypané a složené na paletách

Objednané palivové dřevo zákazníkům dopravíme a vysypeme na určené místo. Pokud je v objednávce sjednáno i vyrovnání dřeva do kůlny nebo dřevníku, splníme i takovéto přání. Pokud potřebujete zaplnit 1 m palivového dřeva v dřevníku, objednejte si půl druhého metru dřeva. Na rozdíl od dřeva na paletách, obsahuje totiž sypané palivové dřevo rovněž třísky, které lze využít na podpal. Palivové dřevo dovážíme na paletách o rozměrech jeden x jeden x jeden m a dovezeme vám jej autem s hydraulickým zvedákem. Můžete si i zajistit vlastní odvoz.

Vybírejte palivové dřevo štípané pytlované nebo metrové

Pokud sháníte palivové dřevo metrové, pak vám dodáme polena o délce jeden m. Toto dřevo vám dodáme buď ve štěpinách, nebo kulatině a přivezeme vám jej nákladním vozidlem o kapacitě šest nebo dvanáct metrů. Kulatina má pak průměr od 7 do pětatřiceti centimetrů, štípané dřevo pak obsahuje kuláče do 20 cm, kdy jsou robustnější kusy rozštípnuté. Poskytujeme rovněž pytlované palivové dřevo tvrdé, ale také měkké jehličnaté určené k podpalu. Takovéto dřevo je zpravidla dlouhé 25 centimetrů a přivezeme vám jej v patnáctikilogramových pytlích.

Příjemná cena palivového dřeva

Na druhu dodávaného materiálu se liší cena palivového dřeva. Nejlevnější je v našem případě měkké listnaté dřevo, pak jehličnaté, bříza, buk a nejdražší je tvrdé dřevo. Dřevo neštípané je pak nejlevnější a naopak palivové dřevo na paletách nejdražší.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Palivové dřevo štípané, rovnané na palety i volně sypané
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR