Zakázková výroba čepice

Přišlo léto a s ním také neúnosná vedra, na které neplatí žádný způsob osvěžení. Jediným způsobem, jak přežít toto roční období, je vyrazit někam za zimou do hor, například do Francie, Švýcarska či Rakouska, a přestože v těchto končinách narazíte také na slunečné dny, musíte počítat i s neočekávaným sněžením. Toto počasí není radno podcenit a je nezbytné opatřit si kvalitní zimní oblečení, například od značky CAPU, která vyrábí jak čepice, tak ostatní zimní doplňky jako jsou šály, ponožky nebo termoprádlo. A proč zrovna zimní oblečení CAPU Knitwear?

Český výrobce čepic

Protože je CAPU Knitwear přední český výrobce čepic, který nabízí skutečně široký sortiment zimních doplňků, vyrobených čistě z těch nejlepších materiálů. Nejdůležitější vlastností čepic a ostatního zimního oblečení je zcela jistě funkčnost, která se při nákupu oblečení stává prioritou. CAPU Knitwear vyrábí dětské, dámské a pánské pletené čepice, které nejenže zahřejí, ale zachovávají si čerstvý vzhled i při častém nošení.

Zakázková výroba čepic

Čepice a zimní doplňky vybíráme také pro svůj vzhled. V nabídce proto naleznete mnoho originálních pletených vzorů, rozmanitých kombinací barev, roztomilých chundelatých bambulek a jiných ozdob.  CAPU Knitwear ale nezapomíná ani na náročnější klienty, pro které je připravena zakázková výroba čepic. Zkrátka si vybere každý.

Ostatní hřejivé doplňky

Veškeré výrobky CAPU Knitwear jsou společně v online katalogu, který naleznete na webových stránkách capu.cz. Veškerý sortiment se skládá z mnoha druhů čepic, rukavic, ponožek, šál a také termoprádla. Navštivte webové stránky  capu.cz a připravte se na letní dovolenou i Vy!

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zakázková výroba čepice
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: stahor