Kde si dáte nejlepší speciality české kuchyně? V Pivovaru Chýně

Pro hladové návštěvníky, vyhládlé rodiny s dětmi a žíznivé příznivce cykloturistiky Pivovar Chýně dělá nenapodobitelná polední menu a jedinečné speciality české kuchyně. Pivovarský dvůr Chýně dříve sloužil k chovu dobytka na území klášterních hospodářských staveb. Nyní se v Pivovarském dvoře Chýně u Prahy nachází výletní restaurace s dětským koutkem Praha, klasická pivnice a výtečné odpočinkové místo s rychlým občerstvením.

Pivovarský dvůr Chýně u Prahy má výtečnou polohu na cyklistické stezce, cyklisté si můžou dát na zahrádce domácí bramboráčky, daňčích klobásek, steaků, domácí limonádu všech chutí a mnohé druhy tradičních piv. Výletní restaurace s dětským koutkem Praha je připravena hlavně pro rodiny s dětmi, jež se můžou v dětském koutku těšit na všelijaké humorné akce, návštěvou je poctí babička z pohádky, maluje se barevně na obličej, je vystavěn hrad na skákání, děti se zabaví na bublinkové diskotéce či při soutěžním odpoledni. V objektu pivovaru se dají uspořádat i dětské narozeninové oslavy i další večírky s vybraným občerstvením. Nedaleké Letiště Václava Havla v Ruzyni je příležitostí pro cestovatele, kteří si můžou zpříjemnit čekání v restauraci pivovarského dvora.

Lahodné polední menu a speciality české kuchyně jsou proloženy lahůdkami, jako jsou třeba masa na grilu, avšak také koleno pečené na pivu, vynikající pivovarský guláš, znamenitá pečená žebírka, zapamatovatelný tatarák z pravé svíčkové, všelijaké steaky z speciálních typů masa, organizují se hody postaročesku, na jídelním lístku je také králičí špíz, kachní speciality i husí speciality, skvělá hovězí svíčková, svíčková z telecího masa anebo svíčková na smetaně. Jednotlivé polední menu pojímá polévku a hlavní chod již za pětaosmdesát korun. Vařená piva jsou kvasnicová, kvašená spodem anebo nefiltrovaná svrchně. Výroba je založena na klasické české výrobě s využitím klasických technologií, což znamená užití sladu, vody i chmele. A tak je český světlý ležák klasické světlé, kvasnicové pivo zhotovené z české materie, kořeněné chmelem z Žatce.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde si dáte nejlepší speciality české kuchyně? V Pivovaru Chýně
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR