Modřanská soukromá školka stále přijímá nové žáky

Soukromá školka Čiperka má stále dostatek místa pro všechny zájemce. Pedagogický, logopedický a zdravotnický personál, kterým disponuje Soukromá školka Praha Modřany, dokáže všem dětem zajistit plnohodnotně strávený čas v dětském kolektivu ruku v ruce se zábavným a výukovým programem.

Zájmové činnosti a jejich nabídka

Děti, které ve školce Modřany našly druhý domov, si mohou volit mezi spoustou nabízených kroužků, jako je např. výuka AJ, tenisu, hry na flétnu nebo třeba plavání. Během kurzů keramiky si zase děti zdokonalí jemnou motoriku, dobře dýchat a lépe držet tělo se naučí při józe. Kladné vztahy ke zvířatům jsou vyučujícími posilovány aktivitami, jako jsou hipoterapie a také canisterpie, metody využívající koně a psy.

Skvělá volba pro rodiče a především děti

soukromá školka Modřany ovšem nemyslí jenom na děti, ale také na rodiče. Rodiče jsou totiž ve školce vždy vítáni. Pokud si pro své děti vyberete výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Panuje zde přátelská rodinná atmosféra a důležitá je zde také spolupráce s profesionálním pedagogickým sborem. Vaše děti budou během školního roku navštěvovat nejrůznější české památky, uvidí divadelní představení, podívají se do zoologické zahrady, mohou jet i na hory.

Žádná obyčejná mateřská školka

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto zajímavě připravuje budoucí prvňáky na vstup do první třídy. Přichystán je tu výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád pro předškoláky, kde se učí zdravovědě, děti se zde také učí o vlastnostech svého těla a o péči o zdraví. Každoročně probíhá i šerpování budoucích prvňáků na vltavském parníku.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Modřanská soukromá školka stále přijímá nové žáky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR