Montáž sádrokartonu svépomocí nebo pomocí firmy?

Jednoduchou montáž sádrokartonových desek zvládne i šikovný domácí kutil. V případě složitějších aplikací je velmi vhodné využít odborné firmy, která má zkušenosti s náročnými sádrokartonářskými pracemi.

Možnosti využití sádrokartonů je opravdu široké. Např. vytvoření stěnové příčky, srovnání nerovností stěny, střešní podhledy, obložení vany atd. Dle izolací může mít sádrokartonová příčka velmi dobré tepelné i akustické vlastnosti.

I přesto, že práce se sádrokartonem není náročná je důležité pamatovat na zásady při stavbě konstrukce a také usazovaní desek. Zejména u šikmin v podkroví atd. je špatná montáž konstrukce příčinou špatných izolačních vlasností.

Montáž střešních oken

Usazení střešních oken by již mělo automaticky proběhnout odbornou firmu a to zejména z důvodu akceptování záruky výrobcem. Firma VRBAMONT s.r.o. má bohaté zkušenosti s montáží střešních oken značky Velux. Díky zaměření naší firmy není problém usazení oken, správné zaizolování a následné vytvoření sádrokartonového ostění.

Společnost VRBAMONT s.r.o. má bohaté zkušenosti se suchou výstavbou. Naši pracovníci jsou odborně proškoleni i na montáže akustických a protipožárních systémů od německé firmy Lafarge Gips, nyní značka Siniat.

Působíme zejména v Brně a okolí.

VRBAMONT s.r.o.

Husova 1052

66501 Rosice

Telefon: +420 777 617 819

E-mail: info@vrbamont.cz

URL: www.vrbamont.cz

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Montáž sádrokartonu svépomocí nebo pomocí firmy?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr