Poškozené zdraví, majetkové škody, požáry a jiné katastrofy znemožňují včasné revize elektro, stejně jako revize elektrospotřebičů nebo revize hromosvodů

Časné revize elektro zjistí vady elektrospotřebičů anebo hromosvodů ještě dříve, než dojde k nehodě s dopadem na poškozené zdraví, na promarněných životech a zničeném majetku. Včasné revize elektro vlastníkům nemovitostí a pozemků prokážou reálný stav elektroinstalací, hromosvodů a možné závady. Riziko požárů odvrátí revize hromosvodů, kam přiřazujeme revize hromosvodů výchozí, revize hromosvodů periodické a revize hromosvodů mimořádné.

Firma Revize elektro Praha se soustředí na revize elektro bez omezení napětí, též na revize elektro nářadí a revize elektrospotřebičů, provádí revize elektroinstalace a elektrorozvodů do 1000 V, revize hromosvodů, ale také revize elektro zařízení VN a VNN. Firma je orientována na montování a správky elektro zařízení bez omezení napětí, dělá dozor nad prací elektro zařízení bez omezení napětí „B“ příkaz. Aktuálně je firma orientována i na revize, prodej, opravy a servis elektroskútrů a elektrokol mnoha značek.

Během revize elektrospotřebičů se elektrospotřebiče firmou Revize elektro Praha oštítkují identifikačními čísly, zjištěné spotřebiče se pečlivě přeměří a konečné údaje budou zapsány do jednotlivých revizních karet. Bezproblémová činnost a nekomplikovaný chod spotřebičů se zjišťuje právě během revize elektrospotřebičů. Nakonec se vystaví závěrečné ustanovení o stavu měřených spotřebičů.

Zmíněné revize elektro a revize hromosvodů jsou potřeba podle vyhlášky a zákonů č. 262/2006 Sb. i č. 309/2006 Sb. Při požáru nebo úrazu proudem pojišťovny krátí pojistné plnění nebo nevyplácejí žádnou sumu v případě, že majitel objektu nesplnil zákonný závazek revize elektro a revize hromosvodů. Když inspekční útvar zjistí, že vlastníkovi scházejí potřebné revize elektro, se dávají pokuty až do 2 milionů korun. Souběžně jsou revize elektro vyžadovány pro certifikát a audit ISO.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Poškozené zdraví, majetkové škody, požáry a jiné katastrofy znemožňují včasné revize elektro, stejně jako revize elektrospotřebičů nebo revize hromosvodů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR