Potřebujete vyvenčit psa? Využijte služeb Venčení psů Praha

Nemáte dostatek času na pravidelné venčení Vašeho domácího mazlíčka a hledáte spolehlivou osobu, která Vás při této činnosti zastoupí? Využijte profesionálních služeb společnosti Venčení psů Praha, která je za využití svých pracovníků připravena poskytnout Vašemu pejskovi nejlepší možnou péči a postarat se o jeho i Vaší spokojenost.

Společnost nabízí venčení o délce 30, 40 a 60 minut, přičemž je kladen důraz na individuální potřeby každého pejska, pejsek je nakrmen, je mu poskytnuta voda a venčitel si s ním hraje a po celou dobu venčení se mu věnuje. Cenové rozpětí se pohybuje od 150 do 200 korun a v ceně je i SMS zpráva, kterou na konci každého venčení venčitel majiteli pejska odešle. Klienti mohou využít při nízkých cenách ještě většího cenového zvýhodnění týkajícího se stálých zákazníků, jakmile si objednáte 6-10 venčení měsíčně, cena Vám bude snížena o 10 procent, při objednávkách přesahujících 10 venčení měsíčně je cena snížena o dalších 5 procent. Při zájmu o venčení mimo standardní pracovní dobu (9-18 hod) a o svátcích je k původní ceně připočtena přirážka 50 procent původní částky.

Pokud máte zájem o využití služeb společnosti Venčení psů Praha, neváhejte navštívit internetové stránky, na kterých naleznete kromě informací o službách a jejich cenách i kontaktní informace, pomocí kterých můžete uskutečnit Vaši první objednávku nebo si nechat zodpovědět Vaše dotazy.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Potřebujete vyvenčit psa? Využijte služeb Venčení psů Praha
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: prclanky77