Profesní kvalifikace strážný

Profesní kvalifikace strážný je velmi zodpovědná a člověk pro její správný výkon musí být dobře proškolen. Rádi byste získali větší šance na trhu práce a chcete si doplnit své znalosti právě v této oblasti? Přihlaste se do rekvalifikačního kurzu a po absolvování závěrečné zkoušky získejte novou profesní kvalifikaci strážný.

Jaké dovednosti bude absolvent kurzu ovládat?

Práce strážného se mnoha lidem nezdá jako příliš náročná na znalosti a dovednosti. Ovšem není to vůbec pravda. Každý zájemce o novou kvalifikaci Strážný musí ovládat zákony upravující jeho pracovní náplň, potřebuje znát techniky prověřování osob, ostrahy objektů a pochopitelně také zvládání krizových situací například během násilností při sportovních utkáních nebo na kulturních akcích. To vše vám bude během rekvalifikačního kurzu objasněno a předvedeno.

Vyberte si z mnoha termínů rekvalifikačních kurzů

Rozhodli jste se rozšířit si své vzdělání a získat novou profesní kvalifikaci – Strážný? Objednejte se již nyní na některý z rekvalifikačních kurzů, které se konají na mnoha místech v ČR. S rezervováním místa byste neměli otálet, jelikož množství přijatých zájemců máme pochopitelně omezeno. Každý kurz trvá přibližně 6 dní, během kterých získáte všechny základní informace a dovednosti, které strážný musí ovládat a které po vás budou požadovány u závěrečných zkoušek.

Pravidelně jsou konány zkoušky odborné způsobilosti

Profesní kvalifikaci strážný nezískáte pouze absolvováním rekvalifikačního kurzu. Ten vás má pouze připravit na pravidelně pořádané zkoušky strážný, během kterých prokážete znalost všech informací a postupů potřebných pro výkon daného povolání. Termíny zkoušek jsou vypisovány v dostatečném předstihu a záleží na vašem rozhodnutí, v jakém místě a v jakém termínu zkoušku pro profesní kvalifikaci strážný absolvujete.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Profesní kvalifikace strážný
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr