S pomocí stavebního nebo technického dozoru proběhne vaše stavba či rekonstrukce tak, jak má

Máte před sebou výstavbu rodinného domu či podobného objektu? Nebo máte před sebou složitou rekonstrukci? Pak vám zcela jistě přijde vhod stavební dozor či technický dozor, který zajistí, že vše proběhne tak jak má. Stavební dozor nebo technický dozor je v případech stanovených zákonem nezbytností. Z toho důvodu na nic nečekejte a vyberte si takový, který vám dokáže poskytnout kvalitní služby.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Hledáte toho správného člověka vykonávajícího stavební dozor nebo technický dozor? Pak se obraťte na www stránky stavbyadozory.cz, kde poskytují širokou škálu profesionální služeb. Tyto služby zahrnují kromě jiného rovněž stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky domu či bytu, zastupování ve fázích projektování (od vytvoření projektové dokumentace k samotné kolaudaci stavby), poskytuní odborného poradenství nebo zajištění výkonu funkce koordinátora BOZP. V podstatě nezáleží na tom, jestli vás čeká malá nebo větší výstavba, roli dozoru a jeho výběr není radno podceňovat.

Technický dozor

Zákon přesně definuje, v jakých konkrétních případech je technický či stavební dozor přesně potřeba. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo staví nebo rekonstruuje svépomocí. Dozor pak zodpovídá za dodržování všech předpisů spolu se stavebníkem. Technický dozor je pak potřeba tam, kde je využíváno financí z veřejných rozpočtů. Tak to ukládá stavební zákon. Ve specifických případech tedy nelze tuto částy stavby nijak zanedbat.

A kdo je to vlastně technický dozor investora a co má vůbec na starosti? Tento člověk je k dipozici zejména investorovi a je mu nápomocen již v projektovací fázi. V neposlední řadě je vám tak schopen ušetřit i nemalou částku peněz. Pak samozřejmě dohlíží na samotnou realizaci výstavby a upozorňuje na možné komplikace. Na webových stránkách stavbyadozory.cz si je možné vyhledat kvalitní dozor, který dokáže vše zařídit za vás, ušetří čas a sníží výdaje.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - S pomocí stavebního nebo technického dozoru proběhne vaše stavba či rekonstrukce tak, jak má
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR