Squash Brno

Zahrajte si squash na profesionálních kurtech

Léto pomalu končí a s ním i krásné slunečné počasí, které přímo vybízelo k venkovním sportovním aktivitám. Ovšem příchod deště či zimy by vás rozhodně nemělo od sportování odradit. Stačí si vybrat vhodné kryté prostory, a kde můžete trénovat své tělo kdykoliv vás napadne. Dnes vám například představíme centrum Best Gym Horova, ve kterém si lze zahrát například v poslední době stále více oblíbený squash na kvalitních kurtech v Brně.

Kurty vhodné pro začátečníky i profesionály

Ať už se chystáte poprvé si vyzkoušet squash, či se tomuto sportu již dlouhodobě aktivně věnujete, kurty v brněnském Best Gym Horova by vám měly vyhovovat. Jejich dodavatelem je totiž známá německá společnost ASB Babinsky. Jejich kurty se vyznačují precizním provedením a důrazem na sebemenší detaily. Ostatně kvalitu tohoto kurtu můžete sami zhodnotit po svém prvním utkání.

Potřebné vybavení vám rádi půjčíme

Mnoho lidí se squashi vyhýbá zejména z finančních důvodů. Alespoň trochu kvalitní rakety a míčky stojí totiž poměrně dost peněz. Ovšem většina sportovních center vám potřebné vybavení může za malou částku půjčit. Best Gym Horova pochopitelně není výjimkou a pořádnou raketu a vhodný míček si můžete pronajmout za 35 korun na půl hodiny. Squash si tak v tomto sportovním centru zahraje snad každý.

Po sportovním výkonu se můžete ihned na místě občerstvit

Squash je velmi vyčerpávající sport. Ač se to nezdá, člověk se při něm velmi naběhá a namáhá svaly, které běžně příliš nepoužívá. Nelze se tedy divit tomu, že po sportovním výkonu mívají hráči většinou velkou žízeň a hlad. Právě pro tyto případy najdete ihned u kurtů bar, u kterého se dá zakoupit malé občerstvení a nápoje, kterými si doplníte ztracenou energii. Věříme, že s kompletními službami v brněnském Best Gym Horova budete spokojeni a rádi se v budoucnu vrátíte.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Squash Brno
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr