Tantrická masáž

Potřebujete si odpočinout? Potřebujete se odpoutat od svých každodenních starostí a stereotypu, který vás pronásleduje na vaší cestě životem? Chcete vyzkoušet, jaké by to bylo mít kvalitnější sexuální život? Vyzkoušet si jaké to je vybouchnout ve vlnách orgasmu? Potom neváhejte již ani vteřinu a vyzkoušejte tantrickou masáž, která vám otevře nevídané obzory ve vašem sexuálním životě a ukáže vám zákoutí vašeho těla, o kterých jste ani vy sami nevěděli.

Co vás na takové tantrické masáži čeká? Na co se můžete těšit? Můžete očekávat navnazující atmosféru, která vás vtáhne i v našich podmínkách do asijské kultury. Můžete se těšit na vonné svíčky a zvuk orientální hudby v klidném a ničím nerušeném prostředí. To vše způsobí, že se propadnete hluboko do svého nitra a nebudete vnímat nic mimo sebe a svého těla. K tantrickým masážím se používají různé doteky. Některé jsou jemnější, jako by vás někdo hladil pírkem, jiné jsou naopak dynamické, díky kterým se vám uvolní celé tělo a zmizí všechny bolavé části vašich krásných těl a celým tělem se vám rozproudí životadárná energie.

Během tantrické masáže můžete prožít omývání a masáž horkými ručníky, hlazení hebkými peříčky a kožešinkami. Na vaše tělo budou použité speciální aromaterapeutické silice, vůně, které podmiňují vaše vědomí, aby se ponořilo co nejhlouběji do psychické pohody, a tam jste vytrvali. Během tantrické masáže mohou být využity i lávové kameny. Tantrická masáž se věnuje celému tělu od kořínků vlasů až po špičky prstů na nohou, není vynecháno ani jedno jediné místečko vašeho těla, nic není opomenuto a na nic není zapomenuto.

Na tantrické masáži jen přijímáte, nic nedáváte. Tantrická masáž je jen o vás o nikom jiném. Tantrická masáž je to nejlepší co můžete v dnešní uspěchané době udělat pro své tělo, svou mysl a svou kompletní pohodu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Tantrická masáž
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: jitka321