Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Máte v plánu pořízení nové podlahy do kuchyně, do dětského pokojíčku nebo obývacího pokoje? Právě vinylové plovoucí podlahy se dnes těší největší oblibě. Právě vinyl je univerzální krytina, kterou je možné využít v každé místnosti. Mezi největší přednosti vinylu patří pružnost, velká mechanická odolnost, vodělodolnost, příjemný došlap, jednoduchá údržba a hlavně rozumná cena.

Proč koupit vinylovou plovoucí podlahu?

V případě vinylové podlahy se lze setkat také s označením PVC, která však zahrnuje rovněž linolea neboli marmolea. Tuto podlahovou krytinu lze zakoupit v tlouťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Lze si pořídit celou roli, lamely nebo čtverce, záleží pouze na vaší představě, kterou při pořizování vinylové podlahy máte. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava – tyto vinylové podlahy v současné době vyberete po celé ČR. Doporučujeme vám však vybrat si podlahu na webu vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde můžete vybírat ze široké nabídky.

Podlahy ze dřeva, které nestárnou

Dřevěné podlahy jsou klasika, se kterou se můžete setkat nejen ve starších místnostech. Dnes jsou stále populární, i přestože jim konkurují koberce nebo třeba PVC podlahové krytiny. Pokládka plovoucích parket pak určitě není tak složitá, jak by se mohlo zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu pozitiv. Mají výborné tepelné vlastnosti, disponují dlouhou životností a samozřejmostí je také bohatý výběr z několika povrchových úprav. Pořiďte si tedy i vy dřevěnou podlahu. Brno, konkrétně Tišnov u Brna, je město se sídlem firmy „Podlahy Stylefloor“, kde si můžete jednotlivá provedení prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy je možné vybírat i domova. Pohodlně si tak můžete rozmyslet její typ i barvu. Ať už se rozhodnete pro PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, dřeva i marmolea, určitě tzv. nešlápnete vedle. V nabídce podlahových krytin dnes volíte z celé škály moderních provedení.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR