Všechna děcka jistojistě zabaví hodnověrná soukromá školka v Praze

Máte doma malé dítě a vy se po mateřské chystáte do práce, na výběr máte soukromé školky Praha, nebo státní instituce. Jestliže vám běžná mateřská školka nesedí, anebo děti nepřijímají (například kvůli vašemu bydlišti, protože státní MŠ velmi často upřednostňují děti z blízkého okolí, a tak je početní kapacita MŠ brzy naplněna), k hlídání dětí jsou ideální soukromé školky Praha.

Stoprocentní předškolní přípravu a bezpečné hlídání dětí pro vás a vaše děcka garantuje mateřská školka v Praze

Mezi ověřené soukromé školky Praha patří MŠ Pro Family, s. r. o., jež vybudovaly předškolní instituce v mnoha pražských obvodech. Kontrola v roce 2014 vystavila pro soukromé školky Praha certifikát o kvalitě zařízení. Což není jediným kritériem, díky čemuž budete přesvědčeni, aby do soukromé školky Praha chodily zrovna vaše děti. Ze šesti pražských provozoven v Praze si snadno vyberete právě tu pravou školku, která je pro vás neideálnější.

Co skutečně obsahuje zaplacená částka za vámi zvolené soukromé školky Praha?

Když si vybrete soukromé školky Praha, budete samozřejmě muset zaplatit školné, jež bude činit asi 6100 korun českých/měsíc za šest hodin denně. Počítá se jen přesná doba strávená ve školce, proto když vám potomek nečekaně ochoří, za tuto absentující dobu nic platit nebudete. Tato částka je konečná a pojímá jídlo a všechny kroužky, kterých se děti zúčastňují.

Naše mateřská školka v Praze Pro Family garantuje hlídání dětí, avšak je orientována i na další činnosti, kam spadá například divadlo, tenis, výuka angličtiny, plavání, tanec či lekce keramiky. Vaše dítko se zde může učit nejen k samostatnosti, ale také zde naplno rozvíjet svůj talent.

Pro Family je jediná školka v Praze svého druhu. Naše soukromé školky Praha svým prostředím patří mezi vyhlášená pracoviště, všechny děti jsou nadšené. K tomu je školka v Praze otevřena od 7.00 do 19.00 hodin, proto je oblíbená i u velmi vytížených rodičů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Všechna děcka jistojistě zabaví hodnověrná soukromá školka v Praze
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR