Zhotovíme daňové přiznání Praha, účetnictví, rekonstrukce účetnictví a daňové poradenství

Pro pomoc s účetnictvím a daněmi se směle obraťte na firmu AZA účetnictví: vedení účetnictví Praha a daňová evidence Praha. AZA účetnictví je zaměřena na daňové přiznání Praha, vylepšování daní, daňová poradenství, přetvoření účetnictví ve shodě s aktuálními legislativními normami a úpravami v daňové oblasti. Daňoví poradci se zkušenostmi s podvojným účetnictvím a sestavováním účetních uzávěrek jsou základem firmy AZA účetnictví. Zběhlí specialisté spolupracují s auditory a profesionálními daňovými poradci, v administrativě spolupracují rovněž s úřady.

AZA: daňová evidence Praha obsahuje vedení účetnictví, zhotovení úplné firemní a soukromé evidence daní, dělá vyhotovení mezd, DPH, zajímá se také o personalistiku, spolehlivě obstará zúčtování daně a silniční daně. AZA: daňová evidence Praha a Středočeský kraj pojímá vedení evidence majetku, správu evidence skladu, hospodářství skladu, vypočítání cestovních náhrad, zúčtování služebních cest, případně zpracování vnitřních směrnic a rekonstrukci účetnictví.

AZA: daňové přiznání Praha zhotovuje veškerá daňová přiznání k dani z příjmu fyzických a právnických osob, zpracování daňového přiznání k silniční dani, náležitě spočítá daň z převodu nemovitosti. Nedílnou součástí práce AZA je také zastupování firem a jednotlivců na FÚ při kontrolách a vyšetřováních. Společnost AZA – vedení účetnictví Praha – se zaměřuje na potřebné spravování mezd a vedení personální agendy, vypočítání měsíčních i kvartálních výplat, vedení mzdových listů, správu listů důchodového pojištění a další úkony.

Daňová evidence Praha a Středočeský kraj, zhotovená společností AZA účetnictví, obsahuje rovněž kompletní řízení a evidence daní, zpracování a vedení deníku příjmů a výdajů, ale i správu pokladní knihy. Firma AZA – daňová evidence Praha – je zaměřena na vedení a evidenci dlouhodobých majetků, rovněž na administrativu ve vedení skladu a skladového hospodaření.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zhotovíme daňové přiznání Praha, účetnictví, rekonstrukce účetnictví a daňové poradenství
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR