Nerezová a uhlíková ocel

Dovolte mi prosím představit Vám naši společnosti MetalSteel, s.r.o., která se zaměřuje na prodej oceli nerezové a uhlíkové . Naše společnost byla založena již před více než dvaceti lety a za tu dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností, abychom nabízely ty nejlepší služby pro naše zákazníky.

Naše společnost se zaměřuje na prodej výrobků z nerezové a uhlíkové oceli. Nerezová ocel a uhlíková ocel jsou moderní materiály, které jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám. V oblasti nerezové oceli nabízíme nerezové trubky, tenkostěnné nerezové profily, nerezové potrubní dílce, nerezový hutní materiál, závitové fitinky a armatury, třmeny, objímky a závitové tyče. V oblasti uhlíkové oceli nabízíme kolena, bezešvé „T“ kusy, sedlová hrdla, weldolety, redukce, klenutá dna a příruby. Dále se zabýváme prodejem hliníkových točivých přírub.

Všechny naše výrobky mají potřebné certifikáty dle standardizovaných norem DIN. Ať právě budujete rodinný dům, garáž, nebo stavíte velkou halu, zajisté najdete vhodný stavební materiál z nerezové a uhlíkové oceli pro Vaši stavbu právě u nás. Jsme velkoobchodní, ale také maloobchodní prodejce nerezové a uhlíkové oceli a rádi Vám poradíme jaké technické řešení by bylo pro Vás to nejvhodnější. Zaměstnáváme pouze zkušené odborníky, kteří Vám rádi poradí.

Uvědomujeme si, že každý zákazník má individuální potřeby a požadavky, proto ke každému také takto přistupujeme. Naším cílem je spokojený zákazník, který se za námi bude dále vracet. Zajistíme tedy komplexní služby a Vy se nebudete muset o nic starat. Navštivte naši pobočku v Brně na ulici Olomoucká a nezávazně zkonzultujeme Vaši poptávku. Na základě informací od Vás Vám navrhneme takové technické řešení, které bude nejlépe odpovídat Vámi zvoleným podmínkám.

Navštivte naši prodejnu ještě dnes!

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nerezová a uhlíková ocel
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr