Alternativní pravidla pro deskové hry

Někdy, když oddaných fanoušků milovanou hru hrát znovu a znovu, mohou začít růst trochu unavený stejné, tradičních pravidel. Často hledají nové způsoby, jak hrát hru, buď málo způsobů, jak Twist pravidla, nebo zcela nový přístup k již zábavnou hru. Některé z těchto alternativních pravidel skončit stává poměrně populární a může dát hráčům zcela nový pohled na společenské hry, které již milují.

Jedna taková hra, která byla postavena z alternativních pravidel je rychlost Scrabble. Opouštět tradiční prkno, rychlost Scrabble hraje s použitím všechny dlaždice od tradičního sady Scrabble a pracuje na principu hráčů, kteří potřebují využít všech svých dlaždice stavět slova tak rychle, jak můžete. 4 nebo 5 hráčů je ideální počet pro hru Speed ​​Scrabble, protože když se má za to, že tam jsou 100 dlaždice v tradičním sady Scrabble, počet dlaždic funguje přesně tak, že každý hráč bude mít vždy stejný počet dlaždic.

Pravidla Speed ​​Scrabble jsou stejné jako tradiční Scrabble – pouze anglická slova jsou povoleny, které nejsou vlastní jména, zkratky nebo slang. Slova musejí být dotčené volen na skupiny, pokud tradiční Scrabble slovník po ruce. Mezery jsou povoleny, ale musí představovat stejné písmeno každého slova, že je to součástí. Jednou z výhod Speed ​​Scrabble, však je, že kdykoli v průběhu hry, je možné vzít všechny dopisy, které byly dosud používané a změnit jeho celou hrací plochu, aby se nová slovíčka pomocí stejných písmen. To se často ukáže být vítězná strategie ve hře. Rychlost Scrabble se ukázal být jedinečným twist na klasické zpravodajské hry a hráči, kteří hledají změnu své každodenní pracovní náplně by měly zvážit to zkusit!

Ostatní alternativní pravidla pro různé deskové hry nejsou vždy tak extrémní. Riziko je hra, která je často přizpůsoben nějaký jistý hráčových potřeb. Zatímco populární hra, riziko se kreslit několik stížností, často z dlouhé časové období, ve kterém nabylo nejen nastavit desku, ale pro každého hráče dokončit svůj tah.

Jedna verze Risk odpadá zdlouhavé nastaveným časovém horizontu tím, že každý hráč začíná země skončit zcela náhodné. Další verze odstraňuje použití kostek ze hry a navrhuje 1-1 směnný kurz armád. Tím, že obětuje jeden z vašich vlastních armád, zničíte jeden z vašich oponenta. To umožňuje, aby žádný z hráčů se stala obětí jednoduchého smůlu a poskytuje ještě strategičtější přístup ke hře. Tato verze také klade větší důraz na kartách vypracovaných v průběhu hry, což jim umožňuje být vykoupen okamžitě namísto čekání na soubor musí být čerpána. To umožňuje hráči, aby se ještě více agresivní ve svém přístupu k jejich strategie.

Tím, že prostě žádnou hru a uplatňování alternativních pravidel, hra může být téměř kompletně re-vynalezl a poskytují zábavu, nové zkušenosti pro všechny zúčastněné.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Alternativní pravidla pro deskové hry
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoOptimal