Erotická pomůcka pro náročné

Pivo, krásné dívky a hokej. To jsou tři nejznámější artikly, které se vybaví snad každému turistovi a cizinci při zmínce Česká republika a díky nimž jsme my, Češi, známí všude po světě. Nově jsme rozšířili své pole působnosti i o trh s erotickými pomůckami. A ne jen tak ledajakými.

Existuje spousta zaručených návodů, tipů a triků, jak si dokonale užít sex a jak vždy a zaručeně uspokojit ženu tak, aby dosáhla bouřlivého orgasmu. Stejně tolik, jako je těchto „užitečných“ rad, existují i různé erotické pomůcky a nejrůznější vychytávky, které vám a vašemu partnerovi či partnerce vždy zaručeně přinesou to nejvyšší uspokojení a zaručí téměř kosmický sexuální požitek. Realita však často bývá jiná a většinou mnohem více přízemní.

Častý problém erotických pomůcek spočívá právě v jejich vzhledu a designu, což má mnohdy vliv i na jejich funkčnost. Zejména pak ženy, které touží po kvalitním sexuálním prožitku a uspokojení, hledají spíše jednoduchost a účinnost, než předimenzované sexuální hračky s monstrózním výkonem. Bývá však častým pravidlem, že ta či ona erotická pomůcka, která skutečně poskytuje slibovanou rozkoš, bývá mnohdy neestetická. Lze tedy na trhu najít něco, co skutečně funguje a přitom v atraktivním designu?

Odpověď zní možná překvapivě ano! Hledáte-li skutečného pomocníka a zároveň chcete obestřít vaše milování luxusem, je Loverator z edice Swarowski tou nejlepší volbou. Orgasmický polštář Loverator je odborníky speciálně vyvinutá a otestovaná podložky, která díky svému ergonomickému tvaru umožňují dosáhnout toho nejlepšího sexuálního potěšení a skutečně silného orgasmu. Zatraktivní vám také polohy, které jste do té doby považovali za základní a ne zrovna dvakrát nápadité.

Šperky z dílny mistrů Swarowski pak dodávají Loveratoru zcela jedinečný nádech luxusu a výjimečnosti. Vybírat můžete z několika edicí, které byly vyrobeny speciálně pro orgasmické podložky Loverator. K mání je například edice Loverator Swarowski Berlin, kdy je art design tohoto luxusního polštáře inspirován kameny z rozpadající se berlínské zdi a   který obsahuje krystaly Swarovski Elements v počtu 255 kusů a v unikátních dvou provedeních. Dále jsou to tématické edice Loverator Swarovski kolekce Paris, kolekce Prague nebo kolekce Verona, které jsou inspirovány klíčovými motivy z těchto evropských velkoměst.

A když zrovna nemáte sex? Nevadí, designový Loverator Swarowski edition poslouží i jako luxusní podložka pod vaše nohy, například při sledování televize.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Erotická pomůcka pro náročné
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoService