Jak dosáhnout bouřlivého orgasmu? Vyzkoušejte Loverator!

Jmenuji se Táňa a jsem úplně normální holka, která má prostě ráda sex. Neřekla bych zrovna, že jsem vyzkoušela mraky partnerů, ale s počtem, na jakém jsem, jsem já osobně docela spokojená. Nechci říkat, kolik jich bylo, ale málo to určitě není. Se sexem jsem začala zhruba někdy v mých 18 letech a mé začátky nejsou zrovna něco, na co bych s láskou vzpomínala, ale co naplat, i to k tomu patří.

Za celou dobu jsem poznala různé typy partnerů a každý byl vždy maličko jiný, než ten předchozí. Někdo to raději tvrdší, jiný upřednostňoval romantiku. Nemůžu však říct, že bych narazila na někoho vyloženě špatného. I když pár horších výjimek by se našlo. Co se ale ukázalo jako problém, byl můj orgasmus. Zprvu jsem si myslela, že něco dělám špatně, a proto při klasickém milování nemohu dosáhnout orgasmu a pokud ano, tak ani ne zdaleka takového, jaký si dokážu udělat sama. Ptala jsem se samozřejmě kamarádek, jak to mají ony, ale jak už to tak bývá, každá prožívala vždy jen ten nejlepší orgasmus při každém styku, nebo jen výjimečně ne. To jen prohloubilo mou „orgasmickou frustraci“.

Když jsem používala různé hračky, jako vibrátory, kuličky a jiné podobné věci, šlo to snadno a orgasmus se vždy dostavil. Při sexu ale často vůbec nic. Dlouho jsem si kladla otázku, co s tím a vyzkoušela jsem mnoho „zaručených“ tipů a triků, jak dosáhnout až na vrchol. Nic z toho ale spolehlivě nefungovalo a tak jsem pátrala dál.

Tehdy jsem narazila na orgasmickou podložku Loverator Swarovski. Zaujala mě na první pohled. O její funkčnosti jsem samozřejmě pochybovala, proč by zrovna takový „polštář“ měl fungovat? Její design si mě ale získal ihned. Snad jako každá žena, i já mám velice ráda šperky z dílny Swarovski. A právě Loverator, na který jsem narazila, byl osázen různými motivy, tvořenými šperky Swarovski. Rozhodnutí bylo jasné. Když už mi nepomůže k orgasmu, bude se hodit alespoň jako dekorace interiéru. A tak jsem si onu záhadnou, ale krásnou podložku zakoupila.

Když ke mně pak můj první Loverator dorazil, byla jsem velice zvědavá, zda-li to, co se o něm říká, tedy že je to nejlepší pomocník na cestě k orgasmu, je pravda. A tak jsem ho hned následující den se svým přítelem vyzkoušela. A zážitek naprosto překonal mé očekávání!

Díky svému tvarování a sklonu nabízí Loverator zcela nové úhly pro polohy, které už jsem měla v té době odzkoušeny snad stokrát. Ale najednou bylo vše jiné. Především se změnilo pohodlí a komfort milování, takže já i partner jsme byli více uvolnění. A právě díky tomu se mi podařilo dosáhnout poprvé v životě takového orgasmu, o kterém se mi doposud při sexu ani nesnilo. Skoro jsem nevěřila, že za to může právě ona podložka, ale když se orgasmus při jejím používání opakoval, uvěřila jsem. Navíc sametový materiál je velmi příjemný.

Myslím, že orgasmický polštář Loverator mohu doporučit všem ženám, které mají stejnou potíž, jako jsem měla já. Zejména pak těm, které patří mezi milovnice luxusu. Řekněte samy, kolik erotických pomůcek jste už viděly a přitom se daly vystavit jako dekorace vašeho bytu?

Loverator z edice Swarovski obstojí jako milovník, stejně tak jako dekorace a dopřeje vám estetický i erotický zážitek kdykoliv se jej rozhodnete použít.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak dosáhnout bouřlivého orgasmu? Vyzkoušejte Loverator!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoServiceb