Jak mít doma uspokojenou ženu?

Ahoj, jmenuju se Robin a vlastně je jedno, kolik mám let. Skutečně, v tom, o čem chci vyprávět, o věk vůbec nejde, nehraje v tom roli, jak později zjistíte, když si přečtete mé trable s „láskou“.

S Lindou jsem začal chodit v prváku na vysoké. Nevěřím na lásku na první pohled a podobné kecy, když tak nad tím ale uvažuju, věděl jsem hned od začátku, že ji chci. A tak jsem začal nahazovat udičku, seznámil se, slovo dalo slovo a už jsme byli na prvním rande. Docela jsme si rozuměli, měli jsme i společné koníčky, jako třeba horolezectví, ale kupodivu hrála výborně i můj velmi oblíbený hospodský kulečník. Prostě, z mého pohledu dokonalé terno. Začali jsme spolu chodit, nejdříve jen tak na procházky, ale s ubíhajícím časem byl náš vztah stále vážnější a vážnější. První seznámení s rodiči, babičkou, první společně pronajatý byt. Všechno se zdálo být ok a taky bylo. Až na náš milostný život.

Nechci říkat, že byl špatný, pro mě byl určitě skvělý, ale jak čas postupoval a sbližovali jsme se v těchto intimních oblastech stále více, viděl jsem, že není spokojená. Někdy se sice tvářila, že si to užívá, ale jindy se tvářila, jako by tam ani nebyla. A těch chvil bylo více a více. Nechápal jsem proč, a když jsem na tohle téma naznačil diskuzi, byl jsem odmítnut a téma bylo rychle měněno. Linda prostě najednou byla jako vyměněná. Už to nebyla ta holka, kterou jsem dříve znával a která měla v posteli jiskru. Najednou jsem si s ní v posteli připadal, jako manželský pár po třiceti letech společného života.  A pak už i mimo postel.

Linda totiž změnila své chování ke mně i v běžném životě. Pomalu se neusmála, málo komunikovala, celkově byla taková tichá a odtažitá. Jednoho dne už jsem to nevydržel a vyvolal jsem ošklivou hádku. A tehdy konečně mi to řekla. Prý se mnou za celých těch 5 let nezažila jediný orgasmus a všechny, které od té doby měla, si musela udělat sama, když já jsem nebyl doma. No, nebudu říkat, že to pro mě nebyla rána do citlivého místa. Snad asi jako pro každého chlapa. Nic jsem jí na to neřekl, sebral jsem se a odešel kdesi ven. No, ven. Zavolal jsem pár kamarádům a šli jsme do naší oblíbené hospůdky urazit pár piv. Jak už to tak bývá, probrali jsme všechny naše holky a já se jim svěřil se svým trápením a že nevím, co s tím, ale jestli to nějak nevyřeším, je se mnou a Lindou konec. Jenže já ji ztratit nechci, ale nevím, jak zlepšit náš sexuální život tak, abych ji pokaždé uspokojil.

Všichni kolem zádumčivě mlčeli, jen Tonda se lehce usmíval. Nechápal jsem, co je mu k smíchu a tak jsem se na něj obořil, jestli mu něco připadá vtipné. A Tonda mi řekl svůj příběh o tom, jak se trápil stejně, jako já, dokud neobjevil Loverator, orgasmický polštář a od té doby, že má absolutní klid a pohodu.

Když jsem se vrátil domů, Linda už spala a já se potichu usadil k počítači, abych prozkoumal tu zázračnou podložku. Bylo jich spousta druhů a já se nakonec rozhodl vyzkoušet Loverator Swarovski, který je potažený hebkým černým španělským sametem, ale navíc je osázen krystaly z dílny mistrů Swarovski, čímž celá podložka dostává dokonalý nádech luxusu.

Krátce poté, co dorazil domů, jsme jej s Lindou vyzkoušeli. Neměl jsem už co ztratit a tak jsem jí vysvětlil, k čemu to a proč to. Souhlasila, že jej tedy vyzkoušíme a tak jsme šli na to.

A stal se zázrak, protože milování s Loveratorem bylo úplně jiné. A mnohem lepší. Díky svému tvaru nám Loverator umožnil nové polohy, které skutečně fungovaly a Linda najednou řádila jako vyměněná! Navíc je polštář skutečně velice pohodlný, takže se dá použít i při dlouho trvajícím sexu. Jak jsem později zjistil, fungovaly i staré polohy, jediné, s čím byl problém, byl úhel, ve kterém jsme je s Lindou praktikovali. Každopádně od té doby, co používáme orgasmickou podložku Loverator, je náš sexuální život o mnoho lepší a konečně jsme zase šťastní a spokojení. Jo a přítelkyni taky baví ty malé diamantíky Swarovski J

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak mít doma uspokojenou ženu?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoServicec