Loverator Swarovski – po čem ženy i muži touží

V životě každého z nás je dost věcí, které jsou pro nás důležité natolik, že se bez nich jen stěží obejdeme. Mezi ty zásadní patří zdraví, štěstí, osobní úspěchy a kariéra. Neméně důležitý je však i sex a luxus. Téměř každý touží po kvalitním sexu, při kterém se dostatečně uvolní anebo naopak vypustí přebytečnou energii. Je to právě sex, který mnozí lidé považují za jednu z nejlepších forem odreagování. Kvalitní sexuální život se odráží pozitivně jak na našem psychickém stavu, tak i na stavu fyzickém. Během příjemného sexuálního zážitku bývá tělo zaplaveno různými druhy hormonů, které v nás probouzejí slastné pocity a přispívají k celkové fyzické i duševní regeneraci.

Stejný účinek na nás má ovšem i luxusní zboží, které nám dává pocit jakési výjimečnosti a vybočení z davu. Ruku na srdce, kdo se tu a tam neodmění něčím výjimečným?  V dnešní době je však skutečně složité najít něco, co bude skutečně stát za investici a co nás právě posune výš z pomyslné řady ostatních, kteří také dychtí po luxusu.

Pozlacené vibrátory, kožená či sametová pouta, kuličky, bičíky, to vše jsou jen pomůcky, které sice mohou svému uživateli poskytnout jakési krátkodobé uspokojení, avšak nemají punc výjimečnosti. Je tedy vůbec možné skloubit sex a luxus dohromady? Pokud i vy už dlouho a marně hledáte odpověď na tuto otázku, pak je pro vás orgasmický polštář Loverator Swarovski edition to pravé.

Dokonale se snoubící design diamantových krystalů vyhlášeného klenotnictví Swarovski s luxusním španělským sametem erotické podložky Loverator uspokojí i ty nejodvážnější touhy každého luxusu chtivého muže a ženy. Designové polštáře Loverator Swarovski dodají vašim sexuálním radovánkám zcela jiný rozměr, než na jaký jste byli doposud zvyklí.  Na výběr je přitom hned z několika unikátních modelových řad.

Loverator Swarovski kolekce Berlin (stone – kámen)

Padající kámen, to je motiv nového Loveratoru z kolekce Swarovski Berlin. Design tohoto luxusního polštáře je inspirován kameny z rozpadající se berlínské zdi. Model se pyšní krystaly Swarovski Elements v počtu 255 kusů ve dvou unikátních provedeních – Swarovski Crystal & Swarovski Crystal Black.

Loverator Swarovski kolekce Prague (heart of europe – srdce evropy)

Český výrobek Loverator je světová jednička mezi orgasmickými polštáři. Kolekce Loverator Swarovski je však posouvá ještě mnohem dále. Praha je srdcem Evropy, proto je motivem této kolekce právě srdce. Originální umělecký motiv je tentokrát tvořen 188 krystaly Swarovski Elements.

Loverator Swarovski kolekce Paris

Jen těžko si lze představit více romantické místo na zemi, než právě Paříž. Ta je ale také městem vytříbeného vkusu a designu. I proto tvoří art design této edice Loveratoru tři rozkvetlá srdce. Motiv je vyroben z 238 kusů originálních krystalů Swarovski Elements. Orgasmus s krystaly Swarovski je vždy něco výjimečného.

Loverator Swarovski kolekce Verona (lovers – milenci)

Motiv tohoto Loveratoru je inspirován nejslavnějším mileneckým příběhem všech dob. Romeo a Julie. Symboly muže a ženy, ručně vyráběné ze 115 kusů krystalů Swarovski Elements, tvoří příznačný motiv právě pro tuto exkluzivní kolekci.

Pakliže hledáte elegantního pomocníka, který ve vaší ložnici zaručeně pomůže naplnit všechna vaše milostné očekávání, je pro vás Loverator Swarovski to pravé. Loverator navíc nemusíte tajit a schovávat ve skříni. Elegantní design, který Loveratoru propůjčují šperky z dílny mistrů Swarovski v kombinaci s hebkým španělským sametem té nejvyšší kvality, dodají vašemu milostnému životu ten správný nádech a vaši ložnici doplní o designový prvek i ve chvíli, kdy jej zrovna nepotřebujete.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Loverator Swarovski – po čem ženy i muži touží
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoServicea