Moderní bydlení za skvělou cenu Vám poskytne rezidence Letňany

Jste z Prahy nebo jejího blízkého okolí a uvažujete o nákupu nového a moderního bytu v pokud možno klidné lokalitě a za dobrou cenu? Pak pro Vás může být ideálním řešením moderní novostavba nacházející se v klidné lokalitě Praha 9 – Letňany.

Moderní bydlení v bytech 1+KK až 4+KK vám poskytne rezidence Letňany

Rezidence Letňany nabízí všem zájemcům o moderní bydlení celkem 81 bytových jednotek od 1+KK až po 4+KK s velmi vysokým standardem umístěných v 9 nadzemních a 2 podzemních podlažích moderní novostavby se zděnou konstrukcí.

Byty nacházející se v nové rezidenci Letňany poskytnou většině majitelů příjemný komfort v podobě balkónu, terasy, prostorné předzahrádky a samozřejmostí je také dostatek parkovacích stání, pro které můžete využít také podzemní garáže domu. Každý byt má také k dispozici vlastní sklep umístěný vždy v blízkosti bytu. Na byty, které Vám rezidence v Praze 9 – Letňany jsou k dispozici, se můžete navíc rovnou podívat ve fotogalerii nacházející se na webových stránkách www.rezidenceletnany.cz.

Cenově dostupné byty v Praze 9

Byty, které Vám rezidence Letňany nabízí, jsou nejen velmi moderní a poskytnou každému majiteli vysoký standard, ale jsou také k dispozici za velmi příjemné ceny, které si můžete prohlédnout rovněž na stránkách www.rezidenceletnany.cz pod odkazem ceník.

Zájem o tyto moderní byty je opravdu vysoký, o čemž svědčí fakt, že je v tuto chvíli již 40% bytových jednotek prodáno. Pokud tedy hledáte moderní bydlení za dobrou cenu, může i pro Vás být rezidence v Praze 9-Letňany ideálním způsobem, jak jej získat za dobrou cenu.

Projděte si sami webové stránky www.rezidenceletnany.cz a přesvědčte se, co všechno vám tato novostavba může nabídnout a za jak příjemné ceny.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Moderní bydlení za skvělou cenu Vám poskytne rezidence Letňany
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...