NELLshop.cz

Náramky

Všechny náramky z naší široké nabídky podléhají nejnovějším trendům dnešní doby. Můžete se těšit na různé vrstvené kousky, které jsou laděné do zlaté, stříbrné, šedé anebo třeba krémové barvy. V kombinaci s korálky to vypadá skutečně úchvatně, proto můžete mít jistotu, že zcela zazáříte. Ozdobte své zápěstí nějakým stylovým kouskem, který si oblíbíte.

http://www.nellshop.cz/kolekce/sperky/naramky

Prsteny

Úzké a nenápadné prstýnky už dávno nejsou trendy. V současnosti jsou v kurzu široké prsteny s bohatým zdobením, které dokážou i přes svou drobnou velikost skvěle doplnit celý outfit. Pořiďte si několik kousků, ať máte ke každému modelu krásný prsten, který tomu dodá správný šmrnc a moderní nádech. Krásných prstenů není nikdy dost.

http://www.nellshop.cz/kolekce/sperky/prsteny

Náušnice

Náušnice patří již od nepaměti k těm nejoblíbenějším ženským doplňkům. Není se čemu divit, sluší naprosto každé. Za tak dlouhou dobu stihly ale projít obrovským vývojem, ptáte se tedy, co letí právě dnes? S jemnými, visacími ale ani symbolickými kousky rozhodně nic nezkazíte. Naše bohatá nabídka je zásobována moderními náušnicemi, se kterými rozhodně zabodujete.

http://www.nellshop.cz/kolekce/sperky/nausnice

Náhrdelníky

V posledním roce se velmi výrazně rozšířil trend širokých a výrazných náhrdelníků, které představují hlavní složku vašeho modelu. Vyberte si z naší nabídky náhrdelníky ke každému svému topu anebo šatům, uvidíte, že celý model okamžitě dostane jiný nádech a zkrátka šťávu. Nebojte se výrazných doplňků, které jsou elegantní, nadčasové a hlavně nesmírně slušící.

http://www.nellshop.cz/kolekce/sperky/nahrdelniky

Šperky v setu

Nebaví vás neustále hledat vhodné kombinace náušnic a náhrdelníků? Šperky v setu pro vás tedy budou skutečně výhodnou koupí. V naší nabídce narazíte na skvělé kombinace výrazných náhrdelníků a náušnic ve stejném stylu, stejně jako na sady různých prstenů. Netrapte se s kombinováním doplňků, vsaďte na již skvěle sladěné sety, se kterými nikdy nesáhnete vedle.

http://www.nellshop.cz/kolekce/sperky/sperky-v-setu

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - NELLshop.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: VaseSeo