Orgasmus by neměl být přehlížen

Kde žijí ti nejlepší milovníci? Obecně převládá názor, že jsou to především jižní národy, které jsou temperamentní a horkokrevné a proto jsou tamější muži považováni za velmi pozorné a nepřekonatelné milovníky. Pravdou však, ale je, že ani čeští muži nezůstávají pozadu a ke svým milenkám jsou rovněž hodně pozorní. Stále více si jich uvědomuje, že orgasmus u ženy je velice podstatný a chtějí-li doma mít spokojenou partnerku, musí jí ho dopřát při každém milování. Jenomže i když se občas snaží sebevíce, přivodit partnerce dokonalý výbuch rozkoše je pro ně velmi obtížné a mnohdy se nakonec vůbec nepodaří.

Je vědecky prokázáno, že orgasmus je obecně pro lidské tělo velice důležitým faktorem, který by rozhodně neměl být opomíjen nebo podceňován. Orgasmus totiž podle nových vědeckých studií přispívá k posílení imunitního systému, díky čemu je naše tělo více odolné vůči náporu bakterií a virů. Má však, ale vliv i na další části lidského organismu. Pokud je milování kvalitní a dostaví se orgasmus, pak vězte, že v tu chvíli pečujete i o vaše vlasy a pokožku, kterým prospívá zvýšený nával hormonu estrogenu. Prospěšný je orgasmus i pro ty, kteří chtějí zhubnout, neboť kvalitní sex je srovnatelný s 15 minutovým intenzivním během nebo 30 minutovou jízdou na rotopedu. Obecně lze tedy říct, že kvalitní sex je zárukou pevného zdraví. Co si ale počít, když vaše sexuální touhy nejsou ani zdaleka tak ukojeny, jak byste si přála? A i přesto, že se váš partner snaží, vám se neustále nedaří dosáhnout toho pravého uspokojení. Problém může být v nesprávné poloze a celkovém napětí. Existuje však jednoduché a navíc luxusní řešení.

Hledáte-li skutečného pomocníka a zároveň chcete obestřít vaše milování luxusem, je Loverator z edice Swarowski tou nejlepší volbou. Orgasmické podložky Loverator jsou odborníky speciálně vyvinuté a otestované podložky, které díky svému ergonomickému tvaru umožňují dosáhnout toho nejlepšího sexuálního potěšení a skutečně silného orgasmu. Zatraktivní vám také polohy, které jste do té doby považovali za základní a ne zrovna dvakrát nápadité.

Šperky z dílny mistrů Swarowski pak dodávají Loveratoru zcela jedinečný nádech luxusu a výjimečnosti. Vybírat můžete z několika edicí, které byly vyrobeny speciálně pro orgasmickou podložku Loverator. K mání je například edice Loverator Swarowski Berlin, kdy je art design tohoto luxusního polštáře inspirován kameny z rozpadající se berlínské zdi a   který obsahuje krystaly Swarovski Elements v počtu 255 kusů a v unikátních dvou provedeních. Dále jsou to tématické edice Loverator Swarovski kolekce Paris, kolekce Prague nebo kolekce Verona, které jsou inspirovány klíčovými motivy z těchto evropských velkoměst.

A když zrovna nemáte sex? Nevadí, designový Loverator Swarowski edition poslouží i jako luxusní podložka pod vaše nohy, například při sledování filmu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Orgasmus by neměl být přehlížen
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoServicea