Orgasmus pokaždé jinak

Možná byste to neřekli, ale orgasmus nemusí být pokaždé stejný. Existuje několik druhů orgasmů, které se od sebe různě liší. Jaké jsou? Co je to vlastně orgasmus a jak funguje? Pokud je pro vás toto zjištění novinkou, a chcete se dozvědět, jaké vlastně máte v posteli možnosti, pak čtěte dále.

Orgasmus neboli vyvrcholení, výsledkem sexuálního vzrušení a dráždění, který je způsobený intenzivní reakcí nervového systému. Mužský orgasmus je doprovázen nejčastěji výronem semene, ale ani to není vždy podmínkou. Orgasmus je vnímán jako intenzivní pocit rozkoše, mnohdy až jakési euforie. Dělí se pak zpravidla podle místa, kde jej bylo dosaženo a jak byl vnímán.

  1. 1. Jedinečný orgasmus s vibrátorem Loverator loveME

Jedinečný malý, ale přesto velmi účinný vibrátor, který by měla mít každá rozkoše chtivá žena u sebe. Speciální silikonový vibrátor, kterým je každá žena, díky právě jeho velikosti, zasáhnout přesně ta místa, která potřebuje a díky tomu dosáhnout maximální rozkoše.

  1. 2. Anální orgasmus

Možná se to nezdá, ale drážděním přes anální otvor můžeme dosáhnout orgasmu všichni. Muži stimulací prostaty, u žen nejlépe stimulací jak vaginální, tak anální zároveň. Záleží ale na každém, co mu lépe vyhovuje. Výsledek se pak nemusí dostavit vždy, při správném provedení se však dostaví téměř vždy.

  1. 3. Sladký orgasmus

O tom, že láska prochází žaludkem, jsme slyšeli všichni. O tom, že to je ale skutečně pravda, už možná ne. Pokud jste milovníky sladkostí, pak máte na půl vyhráno, zejména jíte-li rádi čokoládu. Ta je totiž silným afrodiziakem a zintenzivňuje naše sexuální prožitky.

  1. 4. Klitoridální orgasmus

Poštěváček. Nejdůležitější část ženských pohlavních orgánů, díky jejímuž dráždění dosahují ženy orgasmu nejčastěji. Zpravidla si jej dráždí samy prsty, popřípadě pomůckami více či méně vhodnými. Mezi nejlepší v této kategorii patří speciální silikonový vibrátor na prst Loverator loveME.

  1. 5. Vaginální orgasmus

Tento orgasmus souvisí s drážděním vnitřních stěn pochvy, někdy také nazýváno jako stimulace bodu G. Některé ženy jej však za svůj život nedosáhnou nikdy. Jiné jej dosahují naopak pravidelně a opakovaně. Ostatně, jak způsobit ženě vaginální orgasmus je tématem mnoha vědeckých i laických s¨diskuzí a stoprocentně funkční odpověď ještě nebyla nalezena.

  1. 6. Prodloužený orgasmus

Na rozdíl od klasického, velmi krátkého orgasmu, tento může trvat v řádech minut a někdy až hodin. Je způsoben souhrou mnoha faktorů lidského těla a jeho stimulace. Ženy jej pociťují jako správně dávkovaný vaginální orgasmus, způsobený dokonalým tempem milostných hrátek-žena těsně před vyvrcholením sníží tempo a zatlačí na penis, který tak pevněji stiskne. Přináší tak velmi příjemné pocity i partnerovi.

  1. 7. Orgasmus prsou

Je poměrně obtížné dosáhnout orgasmu pouhým drážděním bradavek, možné to ale je. Jen malé procento žen to však dokáže. Mechanismus je takový, že při dráždění prsních bradavek se uvolňuje hormon oxytocin, který zapříčiňuje slastné pocity rozkoše, které pak mohou vést až k orgasmu. Obecně se doporučuje praktikovat tuto metodu mimo menstruační cyklus ženy, kdy prsa nejsou nateklá a přecitlivělá.

  1. 8. Mokrý orgasmus (squirt)

Jev, který mnozí považují za výmysl, ačkoliv byl dokladován již v Kámasútře nebo antickými učenci. Jedná se o zvláště silnou formu orgasmu, při kterém dochází k výstřiku čiré tekutiny z horní části vagíny. K dosažení takového orgasmu je zapotřebí intenzivního dráždění ženského bodu G. Výsledkem je pak maximální možná míra rozkoše, křečovité stahy celého těla a někdy i mírné mdloby.

  1. 9. Několikanásobný orgasmus

Možná se budete divit, ale několikanásobného orgasmu lze dosáhnout jak u mužů, tak u žen. U mužů nemusí docházet k několikanásobnému výronu semene za sebou, jde spíše o pocity u milostného aktu. U žen je ho dosahováno správným a opakovaným drážděním bodu G. Je však malé procento, kterým se toto daří, ale je jim určitě co závidět!

10. Tantrický orgasmus

O tantrické masáži už jste pravděpodobně někdy slyšeli. Dochází při ní k přenosu energie, a to i sexuální, z maséra na masírovaného. Na rozdíl od klasické masáže, při té tantrické dochází i k masáži nejintimnějších partií lidského těla. I proto tedy končí, ve většině případů, vyvrcholením – tantrickým orgasmem. Tantrická masáž se stává čím dál tím více populární u mužů, žen i párů. Takto dosažený orgasmus je popisován jako naprosto euforický a zcela odlišný od klasického. Doporučujeme ergonomickou tantrickou masáž.

11. Speciální ženský orgasmus s Loveratorem

Spousta z nás chce vyzkoušet nové věci. Nejen v tom běžném životě, ale především v tom sexuálním, protože není nic horšího, než nuda v posteli. V současnosti je na trhu hodně erotických hraček a pomůcek, žádná z nich ale nezaznamenala takový úspěch a vzestup, jako skládací orgasmický polštář Loverator. Díky svému tvaru a luxusnímu povrchu ze španělského sametu se může žena cítit naprosto uvolněně a tak si užívat milostný akt v mnohem větších obrátkách, než doposud byla zvyklá. Odměnou jí pak je bouřlivý orgasmus, kterého dosahují všechny uživatelky Loveratoru. Podívejte se na adresu www.loverator.cz a zjistěte více.

12. Orgasmus alá 50 odstínů Šedi

Čtenáři této knihy už jistě vědí, kam míříme. Pro ty, co nevědí, jedná se o dosažení orgasmu při rozdělení rolí na submisiv-dominant. I pro takovéto hrátky existují spousty pomůcek.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Orgasmus pokaždé jinak
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoServicec