Plastová krytina Capacco mi splnila sen!

Odjakživa se mi líbily kameny. I v našem domečku a na zahradě jich máme požehnaně. Z každého výletu nebo dovolené si jich vždycky několik přivezu. Manžel už mi xkrát říkal, že sem se měla věnovat „šutrologii“, že na účetní je takové milovnice kamenů škoda.  A stejně tak, jak miluju kameny, jsem vždycky toužila a snila po střešní krytině z břidlice.

Máme jí obloženou stěnu okolo krbu, takže na ni už pět let koukám téměř každý den. Zjišťovala jsem si, co je zač a jaké má vlastnosti, protože jsem vždy byla toho názoru, že by tmavá střecha našemu domečku dodala šmrnc… Břidlice je metamorfovaná hornina, která může být štípaná nebo řezaná. Je nenáročná na údržbu, nepropustná pro vodu i olej. Má výborné tepelné a hlukové vlastnosti. Je to úžasně estetický a elegantní kámen.

Všechno okolo ní je opravdu hezké, ale manžel se mnou nebyl za jedno. Není totiž nejlevnější. A vzhledem k tomu, že peníze netiskneme, nemohli jsme si ji dovolit. Mého muže byla vize taková, že nám starou plechovou střechu vymění za novou plechovou střechu. A to jsem nemohla dopustit. Začala jsem hledat jiné varianty.

Když jsme to vyprávěla holkám v práci, byla mi doporučena plastová střešní krytina. Chvíli jsem nevěřila tomu, že mi něco takového může říkat. Ale potom jsem se dívala na internet. Přímo na firmu, kterou mi doporučila – Capacco. Zjistila jsem, že se mi může splnit sen. Dělají totiž z plastu kouzla. Jejich krytina, která je z plastu, vypadá jako opravdová břidlice.

Zároveň se nemusí nijak udržovat, oproti břidlici nepraská a je opravdu odolná vůči povětrnostním vlivům. Což se líbilo i mému muži. Nebude muset co 3 roky lozit po střeše a provádět pravidelnou údržbu. Šli jsme do toho a teď si to nemůžeme vynachválit. Takže děkujeme firmě Capacco! Jste úžasní! Jen tak dál…

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Plastová krytina Capacco mi splnila sen!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: VaseSeo