Plastová střešní krytina – to nejlepší pro každou střechu

Přestože v životě dávám přednost běžným a ověřeným věcem, rozhodl jsem se zariskovat a nelituji.

Když jsem si před dvěma lety koupil pozemek s cílem postavit na něm svůj vlastní dům, splnil se mi sen, neboť jsem vždycky chtěl bydlet podle svých představ. Vzhled, půdorys, vybavení – to všechno jsem měl dokonale naplánované a dařilo se mi to plnit. Na problém jsem narazil až při výběru střešní krytiny. Do mého konceptu by se mi totiž dokonale hodila krytina z pravé břidlice, na kterou jsem ale kvůli špatným propočtům již neměl dostatek finančních prostředků. Proto jsem musel hledat alternativy, kterými bych střechu co nejdříve pokryl, přičemž jsem vzhledem k nedostatku času slevil ze svých nároků na vzhled a rozhodl se podle ceny hledat mezi jinými, běžně používanými krytinami.

Ať jsem však hledal, jak jsem hledal, setkával jsem se pouze buď s levnými, nevzhlednými a nekvalitními krytinami, nebo na můj vkus předraženými. Pak jsem ale na internetu našel webové stránky www.capacco.cz nabízející krytiny z recyklovaného plastu kabelových izolantů. První, co mě v této souvislosti napadlo, že krytina z plastu přeci nemůže nic vydržet. Zvědavost mi však nedovolila stránky jen tak zavřít, abych je neprozkoumal a nedozvěděl se o této pokrývce střechy více. Ještě, že jsem to udělal! Plastová krytina od firmy Capacco spol. s r.o. totiž splnila všechna má očekávání – nejenže pro mne byla finančně dostupná, ale pyšnila se i dalšími charakteristikami, kterých si velmi cením. Je vysoce odolná povětrnostním vlivům, UV záření i mechanickému poškození. Materiál zároveň znemožňuje uchycení a růst mechů. Je velmi lehká, mrazuvzdorná, samozhašivá, odolná vůči biologické retardaci a taky šetrná k životnímu prostředí. A to není vše, její vzhled totiž velmi nápadně připomíná břidlici, což byl jeden z posledních hlavních důvodů, proč jsem se do této střešní krytiny zamiloval a rozhodl si ji i přes obavy z neznámého ihned pořídit.

Dnes je tomu dva roky, co jsem si střechu nechal pokrýt neobvyklou plastovou krytinou firmy Capacco spol. s r.o. a nemohu si ji vynachválit. Líbí se všem známým i sousedům a vím, že díky jejím deklarovaným a následně ověřeným kvalitám ještě dlouho bude.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Plastová střešní krytina – to nejlepší pro každou střechu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoService