Ridepal – pytlované uhlí pro automatické kotle

Internetový obchod s kvalitním baleným uhlím pro všechny automatické kotle naleznete na www.ridepal.ridera.cz/shop. V našem obchodě nabízíme jak pytlované uhlí, tak pytlované směsi pro automatické kotle i automatická kamna nejvyšší kvality. Uhlí je baleno v sáčcích po 25 kg, na paletě je obvykle 40 pytlů baleného uhlí, tedy 1 tuna výsledné váhy. Společnost Ridera má moderní linky na balené uhlí u Mostu a Ostravy a v kombinaci s kvalitní dopravou nabízí ideální poměr kvality paliva a služby. Pytlované uhlí Vám přináší jistotu množství, které nakupujete, ale také jistotu kvality baleného uhlí, které Vám dopravíme až domů.

Značka Ridepal je zárukou, že ledvické uhlí Ořech 2 bude vždy to správné balené uhlí pro automatické kotle. Přechod na moderní typ kotle a pytlovaného uhlí představuje úsporu až 30% paliva. Méně spáleného paliva znamená menší zátěž pro Váš rodinný rozpočet i významný počin pro ekologii. Kvalita má vždy svou cenu. Prostřednictvím Ridepalu dostáváte produkt, kterému je věnována maximální péče od prvotního třídění až po jeho doručení k Vám domů.

V nabídce baleného uhlí naleznete hnědé uhlí výběrový hnědý ořech pro klasické kotle, hnědé uhlí tříděný ekohrášek pro automatické kotle, černé uhlí ekohrášek pro automatické kotle, černé uhlí výběrový černý ořech pro klasické kotle. Připraveno je pytlované uhlí za výborné ceny. Balené uhlí zakoupíte již od 3 145 Kč. Při zakoupení 4 a více palet pytlovaného uhlí Vám objednané zboží dopravíme zdarma. Toto všechno můžete nalézt v našem on-line obchodě. Vybírejte z pohodlí domova. Vše je skladem, takže zaručujeme rychlé dodání veškerých tuhých paliv.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Ridepal – pytlované uhlí pro automatické kotle
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Ridera