Sáhněte si na vrchol

Sex je v dnešní době téma, které rozhodně již dávno přestalo být ve společnosti tabu. Jeho důležitost v životě člověka je dokazována různými průzkumy, daty a statistikami, které nás zahlcují mnohdy nepodstatnými a nic neříkajícími čísly, jimiž by se náš sexuální život měl, více či méně řídit. Skutečná podstat pak z těchto údajů často uniká.

Ať tak či tak, je zcela zřejmé, že sexuální uspokojení sehrává v životě člověka velmi důležitou roli. Bez ohledu na praktiky, které každý z nás preferuje, by sex měl být příjemným zážitkem nejen pro nás, ale také pro našeho partnera. Měl by nás naplňovat radostí, zároveň touhou, ale především uspokojením. Ačkoliv by se na první pohled mohlo zdát, že sex je v podstatě velice jednoduchá věc, opak často bývá pravdou, zejména pokud se jedná o uspokojení svého protějšku. Obzvláště ženská část populace pak po této stránce strádá a mnoho žen tak velmi často vůbec při sexu nedosáhne orgasmu. Jak ale uspokojit ženu?

Uvolněte se, prosím

Nutnou podmínkou pro to, aby byl sex skutečně špičkový, je celkové uvolnění. Pokud je tělo ztuhlé nebo dokonce v křeči, často bývá milostná rozkoš spíše tichým utrpením, než skutečným požitkem. Mnoho lidí si ale neuvědomuje, že na tom, jaký bude jejich celkový prožitek, hraje velkou roli i poloha a komfort s ní spojený.

Mnoho párů často k překonání například výškových rozdílů nebo k vypodložení používá nevhodné pomůcky, které sice na chvíli situaci zachrání, je ale nutné je neustále upravovat, posouvat a podobně. Tělo je často vlivem špatné polohy v napětí a orgasmus je díky tomu mnohým ženám zapovězen. Nic však není ztraceno.

Ke kvalitnímu orgasmickému sex vám mohou pomoci kvalitní erotické pomůcky. A nemusí se jednat pouze o vibrátory, kuličky a různě tvarované penisy. Velkou službu vám prokáže i Loverator, luxusní orgasmický polštář, který pohodlně a stabilně podloží vaše tělo a poskytuje tak podporu pro nové polohy a úhly pronikání a tím i nové možnosti stimulace. Nejedná se však o jakousi nevzhlednou či kýčovitou sexuální pomůcku, ale o designový polštář, potažený vysoce kvalitním španělským sametem. Široký škála orgasmických podložek pak zaručuje správnost, kdy si každý může vybrat přesně takovou podložku, jakou potřebuje, ať už se jedná o orální sex nebo klasickou misionářskou polohu. Podložky Loverator jsou to pravé, pokud chete ze svého milování udělat jedinečné okamžiky. Nyní si navíc můžete pořídit stylový polštář  zdobený kamínky Swarovski – módní doplněk a stylová erotická pomůcka v jednom! Více na www.swarovski-paris.com

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sáhněte si na vrchol
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoServicea