Šéfova erotická asistentka a sekretářka

Šéfova erotická asistentka či sekretářka je krásná mladá dívka, oplývající vtipem a svůdným kouzlem, před kterou by každý muž chtěl padnout na kolena. Dívka, která vám do vašeho stereotypního života, alespoň na ten jeden jediný den vnese rozruch a pozdvižení. Všichni okolo vám ji budou závidět. Ona bude středem pozornosti. Všichni ji budou obdivovat a okukovat a vy si budete moci říkat, že ona je zde jen pro vás a je na tu krátkou chvíli jen a jen vaše.

Šéfova erotická asistentka či sekretářka se vám v kanceláři bude nakrucovat je spoře oblečená, ale dost na to aby nevzbuzovala pohoršení. Bude vám posedávat na klíně, rozesměje vás, starat se o vás. Kdykoliv se na ní podíváte, uvidíte nevšední krásu a mládí. Je jedno, zda jste malý a tlustý, či vysoký a vyzáblí, tato dívka přijde pro potěchu vašeho oka a šálení vašich smyslů. Ona se na ten jeden jediný den stane vaší bohyní a poskytne vám královský pocit.

Šéfovu erotickou asistentku či sekretářku se můžete najít v jakékoliv erotické agentuře, která tuto službu pro své zákazníky za určitou úplatu poskytuje. Nebudu vám zde říkat, zda je tato služba levná či drahá, neboť na otázku peněz se každý z nás dívá jinak a každý má svůj osobitý názor. Ale ať je to méně nebo více peněz, šéfova erotická asistentka či sekretářka se vám za ty peníze vyplatí, neboť budete mít zážitek, na který budete vzpomínat ještě v domově důchodců.

„Jóóó, to bylo tenkrát, když jsem měl v kanceláři svou vlastní erotickou asistentku a…“

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Šéfova erotická asistentka a sekretářka
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: jitka321