Stavební výtahy – pomocník při stavbě

Jak by se krásně stavělo, kdybychom měli pomocníka k ruce. To ale můžete mít. A ne ledajakého! Rovnou stavební výtah a těch nejžádanějších značek.

Stavební firma Karásek Miloslav s.r.o. není úplně tak stavební firmou v tom pravém slova smyslu, ale zajistí kompletní vybavení na stavbu. Převážně se jedná o pronájem stavebních výtahů, pracovních plošin, stavebních vrátek a dopravníků betonu. Kromě zapůjčení Vám nabízíme i dopravu, montáž, demontáž a servis půjčených strojů po celé České republice.

Zapůjčujeme nejžádanější značky stavebních výtahů Geda a Böcker. Konkrétní typy Geda 200 a Geda 500. Výtahy Geda 200 jsou velmi praktickým pomocníkem na menších stavbách, například při stavbě rodinných domů. Vynikají jednoduchostí konstrukce a spolehlivostí. Práci usnadňují především tesařům, pokrývačům a klempířům. Geda 500 umožňují přepravu materiálů a u výtahů ZP i osob. Vhodné jsou při rekonstrukci budov, zateplování, opravy fasád, při výstavbě bytových domů apod.

Stavební výtahy Böcker patří mezi nejúspěšnější koncepci šikmého výtahu v posledních desetiletích v celé Evropě. Výtah Böcker se využívá při dopravě různých materiálů do pater a na ploché i sedlové střechy. Maximálně se využívá ve stavebnictví.

Obě tyto značky představují vrchol současné produkce stavebních výtahů. Vynikají svou mobilitou a univerzálností. Díky výbornému zpracování při výrobě umožňují tyto výtahy hospodárnost provozu a komfortní obsluhu. I přes svou výšku je výtah lehký, výkonný, rychlý a hlavně všestranný. Vyznačují se velmi rychlou montáží a demontáží.

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám poradíme se všemi detaily ohledně stavby a stavebních výtahů. Více informací najdete také na našich stránkách www.vytahy-stavebni.cz.

S námi půjde stavba jako po másle!

Kontakt:
Stavební výtahy Karásek Miloslav s.r.o.
Telefon: +420 544 210 961
Mobil: +420 602 770 276
E-mail: karasek.miloslav@seznam.cz

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Stavební výtahy – pomocník při stavbě
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr