Tantra

O tantře se mluví čím dál tím častěji. Lidé, kteří začali tantrou žít, se cítí spokojenějšími. Jejich protějšky mluví o mnohem větším uvolnění a volnosti co se vztahových problémů týká. Svěřují se s tím, že se zlepšila nejen jejich komunikace, pochopení, empatie mezi nimi, ale též i jejich sexuální život, který je naplněnějším a plným porozumění.

Tantra vás může naučit cokoliv, co si jen budete přát. Neexistuje v dnešním světě nic, na co by tantra neměla odpověď. Tantra dokáže opravdu odpovídat na vše. Nezná žádná tabu. Nemá žádná omezení. Pokud půjdete na tantrický kurz, můžete mluvit od srdce, upřímně, svěřit se s čímkoliv co vás v životě trápí, čemu nerozumíte nebo co nedokážete pochopit. Všichni lektoři a mentoři, nebo tankisté, jak si mistři říkají, vám dají dostatečně vyčerpávající odpovědi tak, abyste ty odpovědi nemuseli hledat nikde jinde. To je tou největší výhodou tantry. Jakmile do ní začnete pronikat, budete stále informovanější a informovanější a za krátký čas již můžete vy sami školit své přátele a dopřát jim stejné procitnutí jaké se dostalo vám.

Ano, tantra je o procitnutí. Díky tantře pochopíte co to život doopravdy je, jak se má správně žít, tak aby byl naplněný a vaše cesta byla smysluplná. Díky tantrickému životu, který můžete začít žít, se vám otevřou nevídané obzory. Svět se pro vás stane tím nejkrásnějším místem právě pro váš život.

Navíc vychovávat děti ve víru tantry je to nejlepší co můžete udělat. Od malička je můžete vést k tomu, aby milovali vše okolo sebe, nic neodsuzovali a nad ničím se nepozastavovali. Děti vychované na základech tantry mohou mít kvalitnější a lepší život již od útlého dětství, nemusejí se trápit s žádnou šikanou ani posmíváním, protože ony se budou na život dívat na křídlech tantry a tantra je provede celým jejich životem tak, že se jim díky tomu bude dařit vše na co sáhnou. A to je ta největší výhra, jakou můžeme sobě, své rodině, přátelům i okolí nabídnout. Nový život bez zbytečných malicherností. Kdo by po tom netoužil? Asi neznám nikoho komu by se to nelíbilo.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Tantra
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: jitka321