Ty nejlepší hračky pro dospělé

Jsem Petra a je mi 34 let. Nerada se nudím, jsem tak trochu akční a stále vymýšlím novou zábavu a hledám nové akce a cesty k nim. Mám pocit, že někteří mí přátelé mě za to někdy docela nesnášejí, ale já si prostě nemůžu pomoct. Nesnáším nudu! Nuda je pro mě zabijákem naprosto čehokoliv. Není nic horšího, než jít posedět s přáteli, když po chvíli každý hledí do své sklenice nebo po okolí, nevěda, co má říkat. Sezení doma na gauči taky není nic pro mě a raději proto vyrazím třeba běhat nebo na procházku nebo třeba dělat nějakou úplnou šílenost, jako base jumping, který už jsem několikrát vyzkoušela a zamilovala si to! Jsem prostě akční holka, která se nikdy nenudí a se kterou se nikdo nenudí, ať už chce, či nechce.

Stejně jako se nerada nudím v normálním životě, stejně tak nerada se nudím i v posteli. Lépe řečeno, nerada se v ní nudím s někým i sama. Někdo by i řekl, že partnery střídám častěji, než je zdrávo, já si ale myslím, že občasná změna není nic špatného. Obzvláště pak v případě, že můj stávající milenec začne být jaksi…stereotypní a nakonec nudný. Což se mi bohužel stává často. Navíc, spousta z nich neví vůbec nic o ženském orgasmu, o tom, jak je důležitý anebo o tom, jak jej dosáhnout.

Mám tedy doma poměrně slušnou zásobu hraček, které před tím, než jsem si je pořídila, prošly pečlivou kontrolou.  Ne všechny hračky a pomůcky totiž stojí za to, i když se tak na první pohled tváří. Jsou veliké, neforemné, často nevkusné, a pokud je člověk chce mít, musí je schovat někde hluboko ve skříni, pro případ, že by zavítala nečekaná návštěva, třeba moje ségra s dětmi, které prolezou každičký kout mého bytu.

Vzhledem k tomu, že jsem na tyto věci skutečně náročná, nebude asi s podivem, že spoustu pomůcek a „samoukojitelů“ mám právě z edice Loverator! Takovou vychytávkou, která je skutečně originální a fakt mě baví, je vibrační budík do kalhotek. Vstávání se s ním stalo nepřekonatelně skvělé a používám ho prakticky…no velmi často J. Prostě si nařídím čas, kdy chci vstávat, dám si jej do kalhotek a ráno už mě budí slastné vibrace.

Další, co mě od nich fakt pobavilo je mini vibrátor LOVE ME. Všechny vibrátory bývají často velké, mívají kolem 20 cm a více. Jako by si tvůrci mysleli, že čím větší, tím lepší. Někdy se až divím, že neměří například metr! Každopádně tenhle vibrátor je úplně jiný. Je totiž maličký. Tak maličký, že jej klidně můžete nosit u sebe v kabelce a nezabere vám žádné místo. Navíc, v případě odhalení, nikdo ani nepozná, že je to vibrátor. Takže rozkoš si teď můžete nosit kdekoliv nenápadně s sebou. A to je fakt pecka!

Našla jsem ale u nich i zcela jedinečného a skutečného ložnicového pomocníka. Jak jsem už říkala, spousta mých partnerů mě neuměla dostatečně uspokojit. Tak jsem se rozhodla tento problém řešit. A hledala jsem, až jsem nalezla orgasmický polštář Loverator. Zprvu jsem nevěřila, že může fungovat, ale dle kladných recenzí jsem se nakonec rozhodla, že si jednu objednám a vyzkouším ji. Vybrala jsem si Loverator z edice Swarovski, konkrétně s motivem Paris, je to přece město lásky.

Výsledky totálně předčily mé očekávání. Podložka je pevná, ale přesto krásně pohodlná a díky tomu umožňuje partnerovi i mě lepší úhly pro průnik, čímž dochází k mému lepšímu dráždění a já si tak KONEČNĚ užívám sladké orgasmy téměř každé milování! Loverator z edice Swarovski je navíc natolik exkluzivní a designový, že se jej nebojím mít normálně v obýváku jako polštářek, i když mám návštěvu. No jo…kluci z Loveratoru holt a zkrátka ví, jak na to.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Ty nejlepší hračky pro dospělé
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoServiceb