Úklid kanceláří

Chcete pracovat v čistém prostředí? Chcete se do práce těšit? Naše firma Vám nabízí úklid kanceláří v Brně. Nic pro nás není nemožné. Věříme, že čisté pracovní prostředí zvýší efektivitu práce a budou spokojeni nejen zaměstnanci, ale i zaměstnavatelé. I zdánlivé maličkosti jako jsou uklizené toalety, chodby nebo schodiště, mohou vést ke zlepšení pracovní atmosféry. Jsme precizní a rychlí. Dopřejte lidem cítit se dobře i v práci.

Pracujeme s moderním, kvalitním a profesionálním vybavením. Nabízíme úklid kanceláří, komerčních prostor a velkých ploch. Neplýtvejte časem na uklízení a vynášení odpadkových košů. Využijte tento čas lépe a věnujte se naplno práci. Okna a parapety se budou lesknout. Nevynecháme ani koberce, pracovní stoly a nábytek. Ani Vás nenecháme vařit si kávu ve špinavé konvici se sanytrem. Nechejte tuto práci na nás! Vše dokonale vyčistíme, vyleštíme a vydezinfikujeme.

Našim cílem je Vaše spokojenost. Pokud jste spokojení vy, budeme i my. Zpříjemněte si prostředí, ve kterém trávíte většinu času během týdne. Neváhejte nás kontaktovat nebo koukněte na www.smitko.net a určitě nebudete litovat.

Kontakty:
Telefon: +420 541 24 10 92
Zelená linka: +420 800 85 86 87
Mobil: +420 603 42 75 34
E-mail: smitko@smitko.net

Adresa:
SMÍTKO s.r.o.
Kounicova 688/26
611 35 Brno

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Úklid kanceláří
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: marketingpr