V mikromagii se nejčastěji kouzlí s kartami, mincemi, prstýnky a jinými předměty

pořadech, věnovaných dospělým, kouzelník zařazuje do svých představení i mikromagii, Street Magic nebo kouzlení na hudbu. Mikromagie – kouzelnická show přímo mezi hosty firemní akce, narozeninové oslavy nebo svatby. Kouzelník Vespe – vystoupení pro děti i dospělé, Mikromagie. Nejlepší mikromagie, iluze a kouzla v Česku. Mikromagická show se hodí na narozeniny i firemní večírek a kouzelník v tomto oboru Vám vykouzlí úsměv na tváři. Oficiální internetová prezentace profesionálního kouzelníka Vespeho.

Velmi oblíbená je v současné době mikromagie. Nejlepší mikromagie, iluze a kouzla v Česku. Za mikromagií jsou roky dřiny a naši kouzelníci jsou odborníky, kteří Vás vskutku okouzlí. Kouzelníci s mikromagií chodí přímo mezi hosty. Profesionální kouzelník, mág a iluzionista nabízí podívanou, která Vás zaujme svojí dokonalostí, napětím a přehlídkou skvělých iluzí, kouzel a magického umění. Mikromagie je aktuálně nejpopulárnější forma kouzelnického vystoupení vůbec.

Z mikromagie můžete vidět kouzla, kdy kouzelník kouzlí např. s kartami nebo mincemi. Profesionální kouzelník a iluzionista New Absolon, parketová magie, mikromagie, kouzla na párty, svatby, kouzelník pro děti. Kouzelník kouzelníka neuvidí. Mikromagie je obor zábavné magie, kdy kouzelník kouzlí v těsné blízkosti diváků nebo přímo u stolu. Profesionální kouzelník pro zábavná kouzelnická a interaktivní představení. Možná přijde i kouzelník.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - V mikromagii se nejčastěji kouzlí s kartami, mincemi, prstýnky a jinými předměty
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Ridera