Vtipné karnevalové kostýmy – Valentín

Mnoho žen a mužů uvádí, že najdou smysl pro humor jako jeden z nejatraktivnějších rysů u partnera. Podle nedávného průzkumu mezi manželské páry, smysl pro humor byl třetím nejdůležitějším faktorem úspěšného vztahu, hned po respektu a důvěry. Na svátek svatého Valentýna, předvést svůj hravý stranu významný jiný tím, že ukazuje ve vtipném kostýmu nastavit náladu. Láska a smích je recept na dlouhý a obohacující vztah. Z hloupé legrační sexy legrační, tam jsou i koordinaci karnevalové kostýmy pro páry a kostýmů pro děti ve věku slaví tento zvláštní den lásky. Zde jsou některé oblíbené hlášené legrační valentýnský po celé zemi:

Líbání Booth Kostýmy: Připomíná staré školy přitažlivosti karnevalu, líbání stánku kostým je přenosný stánek pěny a tkaniny, která vám dává předmět zalíbení pro to, co je snad řada Kissers seřazovat! Některé z těchto vtipné kostýmy dokonce líbání metr, kde je kostým nositel může hodnotit, jak dobře každý polibek byl zvonění na zvonek nebo zapnutím trochu světla.

Světlo zásuvka s vidlicí: Tento vtipný páry kostým je jen trochu nemravné, pokud si myslíte, že o tom! Nosí velký plášť, který vypadá jako dvě zásuvky elektrické zásuvky a ten je připojen pomocí kabelu s velkým konektorem trčí břišní oblasti. Pokud vše půjde dobře, budou dvě spojení a dostatek elektřiny, aby se rozsvítil v noci. K dispozici je také zámek a klíč páry kostým sada, která sleduje stejný vtip nápad.

Best Friends Forever: To je sladký kostým pro děti, které jsou největší kamarádi. Tam jsou dvě velké růžové pouzdro typu kostýmy, každý vypadá jako polovina srdce, které se hodí k sobě zubatým okrajem. Po dva kusy kostýmů setkat se slova „nejlepší přátelé navždy“ se objeví. Jistě bude hit s těmito Dívčí mezilehlých ve vašem okolí, že prostě nemůže stát, aby od sebe.

Playboy: To není vtip, existuje spousta kostýmů sexy dámské playboy inspirovaných centeroldy z časopisu kultovní pánské. Kluci mohou super zdvořilý dojem s jejich paní vedoucí v oblékání jako Hugh Heffner v jeho charakteristický vzhled, červené, černé smoking lounge kalhoty a potrubí! Tato zábavná Valentýn kostým je určitě dostat nějakou dívku pozornost!

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vtipné karnevalové kostýmy – Valentín
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoOptimal