Výhody ubytování pomocí chorvatských cestovních agentur

Máte rádi Chorvatsko a zároveň Vám moc nevyhovuje nabídka českých cestovních kanceláří?

Můžete jet takzvaně naslepo a využít nabídku volného ubytování na místě. Zejména s malými tětmi je to trochu riskantní. Většinou prostřednictvím svých známých je taky možné kontaktovat přímo vlastníka apartmánu, kempu vily nebo hotelu.

Je tu ale ještě další možnost. Využít nabídku některé z chorvatských cestovních agentur. Tyto společnosti působí na trhu dlouhodobě a se znalostí místních podmínek mají v nabídce ty nejlepší apartmány a pokoje za velmi zajímavé ceny.

Výhodou je, že si velmi váží české klientely a jsou na ni perfektně připraveni. Vše je možno zařídit v češtině a v klidu si tak svou dovolenou detailně naplánovat. Na stránkách www.apartmany-chorvatsko-ubytovani.cz/ nalezneme nabídku ubytování několika tisících apartmánů v těch nejkrásnějších lokalitách Chorvatska, jako jsou například ostrovy Cres, Šolta nebo Mljet. Velmi zajímavé jsou bonusy a slevy nejen pro trvalé klienty. Pokud nenavštívíte Chorvatsko vlakem ale autem, bude vás jistě zajímat možnost refundace dálničních poplatků, nebo nákladů na pohonné hmoty.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Výhody ubytování pomocí chorvatských cestovních agentur
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: VaseSeo