Doplňky pro airsoft zbraně a vzduchovky

Jsem fanouškem airsoftových zbraní a vzduchovek a rád bych se s Vámi podělil o svoje zkušenosti. Už jako malý kluk jsem rád chodil k našemu sousedovi, protože měl doma vzduchovku a nechal mě z ní střílet u něho na zahradě. Na ty chvíle jsem se vždy moc těšil. Nejen, že jsme si zastříleli, ale soused Ondra mě učil jak správně se zbraní zacházet a jak se o zbraň správně starat a co je možné na zbraních vylepšovat.

Dnes už mám svoji vzduchovku na kterou jsem pyšný. Starám se o ni co nejlépe a hledám stále nová vylepšení jako jsou např. kolimátor, puškohledy a veškeré doplňky pro airsoft. Máte-li pocit jako já, že Vaše zbraň potřebuje změnu a hledáte způsoby jak ji stále vylepšovat k dokonalosti. Potom je nejlepší řešení najít dobrého prodejce všech možných doplňků pro airsoftové zbraně a mnoho dalšího jako jsou kolimátor, puškohledy, oleje na zbraně, čistící oleje na zbraně, bipod, zásobníky, dvojnožky, bombičky CO2 a mnoho dalších doplňků.

Hledal jsem na internetu a ptal jsem se známých a kámošů, jestli neví, kde se dá dobře nakoupit za dobré ceny všechny tyto potřebné doplňky pro mou milovanou zbraň.

Až jednou jsem musel jet něco zařídit pro naši firmu, kde pracuji, do Brna – Žabovřesk a tam jsem uviděl na ulici Sochorova 5 obchod s Army-Airsoft shop. Nedalo mi a šel jsem se podívat co v tomto obchodě mají – nabízejí. Je to příjemný obchod s velkým výběrem všeho nač si jen vzpomenete. Pro moji zbraň měli vše co jsem si přál. koupil jsem si i kolimátor a další maličkosti, které jsem chtěl, měli všechno. Měli velký výběr i v doplňcích pro airsoftové zbraně. Určitě si tam každý vybere to co bude potřebovat a chtít. Na internetu jsem si našel jejich stránky a e-shop. Byl jsem spokojený jak s nabídkou, tak s přehledností obchodu.

Doporučuji všem podívejte se a vybírejte, je z čeho.

Střelbě a sportu zdar. Přeji všem dobrou mušku v hledání kvalitního obchodu pro náš koníček.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Doplňky pro airsoft zbraně a vzduchovky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Karel F.