Jak si vybrat štěňátko z chovné stanice

Chybí vám v domácnosti zvířecí společník? Uvažujete-li na psíkem s průkazem původu, s nímž budete moci objíždět výstavy, dobře učiníte, když se soustředíte na nějakou z konkrétních chovných stanic. Pouze tak budete mít zaručeno, že pochází z prověřeného rodu. O plánovaných vrzích se často dozvíte přímo z chovatelské stanice, proto se pro konkrétního psa můžete rozhodnout včas.

Byl by libo bullmastif, buldoček, či mops?

Jaká psí plemena patří dnes mezi nejžádanější? Zaručeně můžeme potvrdit, že najisto to jsou bullmastif štěňata, francouzský buldoček štěňata, nebo mops štěňata. Zpočátku byl bullmastif plemenem vyšlechtěným pro hlídání, a tak musí mít rozhodnou výchovu. Pakliže se mu dostane náležitého výcviku, už navždy vás bude bezmezně bránit a bude vám stoprocentně vděčný. Francouzský buldoček a mops jsou řazeni mezi plemena menší velikosti, jež mají humornou, přítulnou a družnou povahu. Přes jejich svéhlavost jsou rasou lehce vycvičitelnou. Teď už výběr závisí jen na vás, jestli v rozhodování zvítězí francouzský buldoček, mops, či bullmastif, štěňata uvedených plemen jsou všechna rozkošná.

Mops štěňata a francouzský buldoček štěňata si pořídíte v chovatelské stanici Madbull Farm

Jestli byste si přáli nového psa s rodokmenem, navrhujeme vám požádat o radu chovatelskou stanici Madbull Farm, jež byla založena roku 1992 a psi z této stanice si doposud přivážejí medaile z výstav u nás i ve světě. V současnosti jsou ihned k odběru francouzský buldoček štěňata, zdravá a rotomilá mláďata se narodila před pár týdny. Kontaktujte proto chovnou stanici Madbull Farm a ověřte si pravidla prodeje a převzetí štěněte.

Nyní máme aktuálně rovněž mops štěňata, jež jsou velmi líbezná. Jmenovaní psi si velice snadno osvojují návyky domácnosti a spřátelí se s každým jejím členem i dětmi. Světoví šampiony rasy mops mají v rodném listě právě stanici Madbull Farm.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak si vybrat štěňátko z chovné stanice
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR