Zažijte dobrodružný tandemový seskok padákem

Jste adrenalinový typ? Pak vyzkoušejte tandemový seskok nebo seskok padákem. Takový tandemový seskok padákem patří mezi výzvy, jež vás bude oblažovat celý život. Pokud se vám avizovaný tandemový seskok padákem opravdu zamlouvá, vyberte si mezi ověřenými službami, jelikož absolvovaný tandemový seskok padákem by měl mít atest bezpečnosti. I když jde o o zážitek, musí se myslet hlavně zdraví.

Zajímavý tandemový seskok padákem vám přinese nezapomenutelný pohled na svět z velké výšky

Webové stránky Tandem2.cz avizují bezpečný tandemový seskok padákem za 3100 Kč. Využít ho můžete vy sami nebo ho dát někomu ze svých blízkých jako originální dárek k Vánocům nebo třeba k narozeninám. Adekvátní tandemový seskok padákem pro jednotlivce i větší skupiny je k nalezení na pořadatelském webu. Jedinečný zážitek si uchováte i díky videozáznamu a fotkám. Skákat můžete také ve větší skupině, seskok je pak levnější.

Znáte vůbec, jak si jde objednat tandemový seskok padákem?

Všechny uvedené akce probíhají celoročně v mnoha koutech ČR, závisí jen na vašem výběru atraktivní lokality pro osobní tandemový seskok padákem. A tak dejme tomu Kolín, Most, Kunovice, nebo Brno a Příbram – to jsou města, nad nimiž se zrovna teď skáče, konkrétně na jejich letištích. Detailní polohu aeroklubu, včetně souřadnic GPS, najdete na pořadatelských internetových stránkách. Se společníkem, se spolupracovníky, kamarády, příbuznými si můžete ozkoušet tandemový seskok padákem. Město Brno má dokonce k dispozici dvě místa, na kterých je možné organizovat tandemový seskok padákem.

Můžete absolvovat rovněž kurz volného pádu AFF (Assistant Free Fall), kdy budete skákat pod dozorem dvou lektorů z výšky 4000 metrů. Na kurz potřebujete potvrzení od leteckého lékaře. Kurz volného pádu stojí 36 tisíc.

Pokud se vám tento tandemový seskok padákem skutečně tak zalíbil, že mu chcete mu věnovat více energie a svého volného času, můžete například využít lekce pro samostatný seskok, IAFF, AFF, nebo satic line.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zažijte dobrodružný tandemový seskok padákem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR