Ganoderma – Káva + čaj pro zdraví

Každý z nás si minimálně čas od času pochutná na dobré kávě. Věděli jste však, že existuje káva, která podporuje naše zdraví? Tento druh kávy obsahující extrakty z Ganodermy Lucidu-REISHI – Lesklokorka Lesklá pomáhá snižovat obsah cholesterolu a volných tuků v krvi, reguluje činnost slinivky a snižuje hladinu krevního cukru, omezuje vznik trombózy, protože napomáhá rozkládat krevní sraženiny, podporuje obranyschopnost a účinnost imunitního systému a snižuje riziko vzniku nádorových onemocnění.

Káva Arabica + výtažky z Ganodermy je přitom chuťově velmi příjemná díky své ojedinělé receptuře, která obsahuje nejkvalitnější kávová zrna zároveň s extraktem z léčivé houby Ganodermy. Stává se tak na rozdíl od běžné kávy, která našemu zdraví moc neprospívá, velice oblíbenou a její skvělou chuť včetně zlepšení svého zdraví si již vyzkoušeli spousty spokojených klientů. Káva je k dostání v provedení černá,2v1 nebo 3v1 a neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky. Je tak mimořádně osvěžující , zdravá  a nepřekyseluje organismus. /překyselení organismu první krok  k nemocem/.

Káva pro zdraví obsahující Ganodermu patří mezi produkty společnosti DXN, která se zabývá výrobou produktů podporujících zdraví a samoléčbu. Co je důležité, žádné z produktů nemají žádné vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání. Mezi produkty DXN pak naleznete zdravé potraviny a nápoje, výživové doplňky a výrobky pro osobní hygienu.  Výběr produktů je opravdu veliký a veškeré produkty mají také velice přijatelné ceny.

Pokud je tedy káva Vaším oblíbeným nápojem a zároveň chcete podpořit své zdraví, je pro Vás stejně jako pro mnoho spokojených klientů káva s Ganodermou ideálním řešením. Více informací o této zdravé kávě, Ganodermě a dalších výrobcích podporujících Vaše zdraví a obranyschopnost s možností zakoupení těchto produktů pak naleznete na webových stránkách zde.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Ganoderma – Káva + čaj pro zdraví
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Brooker

Reklama, Marketing, Mediální zastoupení, Zprostředkování obchodu a služeb, SEO optimalizace, Tvorba www stránek, Tvorba PR článků a obsahu pro webové stránky...