Jak začít s elektronickým kouřením krok za krokem

Patříte k dlouholetým kuřákům, jejichž spotřeba denně dosahuje úctyhodné hranice? Či s kouřením teprve experimentujete a uvědomujete si všechna možná rizika, která jsou s vaším konáním spojena? Ať již jsou důvody, proč jste se rozhodli poprvé si zapálit jakékoli, zvažte, jestli by nebylo vhodné zaměnit klasickou cigaretu za její elektronickou sestru. Zajímavé výhody totiž jasně hovoří ve prospěch těchto e-cigaret, díky nimž je možno ušetřit opravdu velmi zajímavé finanční částky, ale taky své zdraví zatěžovat mírnější formou.

Je jasné, že pokud nemáte s elektronickými cigaretami zkušenosti, budete ze začátku nejspíše tápat v jednotlivých názvech, typech, ale i bohatého příslušenství, jež je na trhu k dostání. První elektronickou cigaretu vybírejte velmi obezřetně jen u prověřených prodejců, kteří vám při výběru mohou pomoci svými cennými radami. Nenechte se nalákat na obzvláště nízké ceny elektronických cigaret, clearomizérů, e-liquidů či dalšího nezbytného příslušenství. Vždy porovnávejte cenu v poměru ke kvalitě konkrétního výrobku a nebojte se za kvalitu připlatit.

Typ ecigarety a zvláště její baterii vybírejte dle intenzity kouření. Narazit můžete též na chytré ecigarety nebo e-cigarety, které budou od těch „obyčejných“ téměř k nerozeznání. Pořizujete-li si první elektronickou cigaretu, potom vybírejte spíše ze střední cenové kategorie. Nezapomínejte ani na správné zvolení náplně (eliquidu), který se od sebe různí podle obsahu nikotinu. Zpravidla existují e-liquidy pro silné, slabé a střední kuřáky. Na našem trhu se však setkáte také s e-liquidy, které mají nulový obsah této látky a jsou určeny pouze k příjemnému ochucení kouře e-cigarety. V neposlední řadě je nutno zmínit, že elektronickou cigaretu, včetně samotného příslušenství, je vhodné nakupovat jen a pouze ve známých obchodech a e-shopech.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak začít s elektronickým kouřením krok za krokem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Jan Schejbal